Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı Turgut Özyürek cinayeti son durum! Turgut Özyürek’in katili kim çıktı?

Eklenme:
 Müge Anlı Turgut Özyürek cinayeti son durum! Turgut Özyürek’in katili kim çıktı?

Müge Anlı Turgut Özyürek cinayeti çözüldü. ATV ekranlarında yayınlanan ve koronavirüs nedeniyle bant kaydı olarak ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Turgut Özyürek katili kim sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyordu. Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı’da tekrar yayınında kayıp olarak aranan Turgut Özyürek’in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Peki Turgut Özyürek’in katili kim?

Müge Anlı’nın tekrar yayınlarında bir kez daha gündeme gelen Turgut Özyürek cinayeti bugün herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Manisa’nın Ahmetli ilçesinde 18 Ekim tarihinde ortadan kaybolan 58 yaşındaki Turgut Özyürek, kanserle mücadele ediyordu. Ailesi talihsiz adam ortadan kaybolduktan sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak aramaya başladı. 58 yaşındaki Turgut Özyürek’in eşi Necla Özyürek canlı yayına katıldıktan sonra olayların gerçek yüzü ortaya çıktı. Turgut Özyürek cinayeti ile ilgili yaşanan gelişmeler haberimizin devamında…

turgut özyürek

Turgut Özyürek katili kim?

18 Ekim tarihinde ortadan kaybolan Turgut Özyürek’in 49 yaşındaki eşi Necla Özyürek Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı bağlantı yapınca her şey ortaya çıktı. 7 defa evlenen Necla hanımın eşini 33 yaşındaki Hayrettin isimli sevgilisine öldürttüğü anlaşıldı. Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’ne Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da ortaya çıkan gerçekler sonucunda yaptığı çalışmalarda Necla Hanım ve 33 yaşındaki sevgilisi Hayrettin Bey gözaltına alındı. Necla Özyürek ve Hayrettin isimli sevgilisi ifadede cinayeti itiraf etti.

Para kalmayınca boşanmak istedi

Alınan bilgiye göre daha önce 7 defa evlenen Necla Hanım, Turgut ve ile evlendikten sonra evini sattırdı. Turgut Bey’de para kalmayınca da boşanmak isteyen Necla Hanım eşinin tarlaları satma teklifi üzerine boşanmaktan vazgeçti. Necla Hanım bu sırada Hayrettin ile tanıştı ve Turgut’tan boşanmak istediğini söyledi. Hayrettin’e Turgut’un kendisinden boşanmak istemediğini söyleyen Necla Hanım onu öldürmesi durumunda hem beraber olacaklarını hem de maaşının ve tarlaların kendilerine kalacağını söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beni Bırakma Sıla neden yok? Sude Doğar diziden ayrıldı mı?
21 09 2020 - 15:58
Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
21 09 2020 - 14:44
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Yorum Yap