Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Süleyman Akbaba olayında sıcak gelişme! Yol kenarında parçalanmış cesedi bulundu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Süleyman Akbaba aranıyordu. 8 ayrı kadın ile ilişkisi olduğu ortaya çıkan Süleyman Akbaba'nın eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkmış ve eşinin kayıp olduğunu söyleyerek aramaya başlamıştı. Peki Müge Anlı Süleyman Akbaba olayı son durum ne? Süleyman Akbaba'nın başına ne geldi?
Eklenme:
 Müge Anlı Süleyman Akbaba olayında sıcak gelişme! Yol kenarında parçalanmış cesedi bulundu

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Son günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında en çok konuşulan konulardan biri Süleyman Akbaba oldu. Müge Anlı Süleyman Akbaba olayı izleyenlerin de ilgisini çekerken bir süredir kayıp olan adamın başına ne geldiği merakla araştırılıyordu. Peki Müge Anlı Süleyman Akbaba olayı son durum ne? Süleyman Akbaba’nın başına ne geldi?

Süleyman Akbaba’nın cesedi bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan ve 8 ayrı kadınla ilişkisi olduğu iddia edilen Süleyman Akbaba olayında son durum ortaya çıktı. İstanbul Çatalca civarında yol kenarında 8 farklı çöp poşeti içerisinde cesedi bulunan kişinin Süleyman Akbaba olduğu öğrenildi. Bugün programın açılışında açıklama yapan Müge Anlı yapılan incelemeler sonucunda cesedin kayıp kişiye ait olduğunun ortaya çıktığını dile getirdi.

Süleyman Akbaba’nın başına ne geldi?

Eşiyle birlikte Esenyurt’ta yaşayan Süleyman Akbaba’nın korkun sonu bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vurdu. Poşetler içerisinde parçalanmış cesedi bulunan adamın daha önce başka kadınlarla ilişki yaşadığı ve bunların da eşleri tarafından öğrenildiği iddia edilmişti. Henüz kesin bir bilgi olmasa da Cinayete kurban giden Süleyman Akbaba’nın yaşadığı yasak aşk nedeni ile öldürülmüş olabileceği düşünülüyor. 8 farklı kadınla ilişki yaşadığı Anlaşılan kişinin 8 aylık çöp poşetine konularak cesedinin atılması da bu iddiaları güçlendiriyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap