Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Süleyman Akbaba cinayeti son durum! Korkunç cinayette İtiraf geldi

ATV Müge Anlı Süleyman akraba cinayeti son durum vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyordu. Yaklaşık bir haftadan beri kayıp olan Süleyman Akbaba'nın eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuş ve eşinin bulunmasını istemişti. Program devam ettiği sırada Süleyman Akbaba’ya ait olduğu düşünülen ceset parçaları Büyükçekmece Gölü kenarında bulunmuştu. Yapılan incelemeler sonucunda cesedin Süleyman Akbaba’ya ait olduğu tespit edildi. Peki Müge Anlı Süleyman Akbaba katili kim?
Eklenme:
 Müge Anlı Süleyman Akbaba cinayeti son durum! Korkunç cinayette İtiraf geldi

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve izlenme rekorları kıran program Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor. Haftanın son gününde dün ortaya çıkan korkunç cinayetin ayrıntıları açıklandı. Yaklaşık bir haftadan beri kayıp olan Süleyman Akbaba’yı aramak için eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmış ve yardım istemişti. Birçok kadınla ilişkisi olduğu tespit edilen Süleyman Akbaba’yı araştıran Müge Anlı ve ekibi kan donduran bir sonuca ulaştı. Programda yayın devam ettiği sırada Büyükçekmece Gölü’nün çatal ve mevkiinde 8 ayrı çöp torbasına konulmuş ceset torbaları bulundu.

Süleyman Akbaba ölü bulundu

Olay yerine gelen polis ekipleri ceset parçalarını alarak adli tıp Kurumu’na götürdü. Yapılan İnceleme sonucunda 8 ayrı çöp poşetine konulmuş olan ceset parçalarının Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Süleyman Akbaba’ya ait olduğu tespit edildi. Harekete geçen emniyet güçleri 4 kişiyi gözaltına alırken sorgu sırasında cinayet itirafı geldi.

İlişki yaşadığı komşusunun eşi itiraf etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gelen son dakika bilgilerine göre Süleyman Akbaba’nın yasak ilişki yaşadığı komşusunun eşi cinayeti itiraf etti. Diğer yandan Süleyman Akbaba’nın ölmeden önce kendi evine değil komşusunun evine gittiği ve komşusunun eşi eve gelince onları görüp sinir krizi geçirdiği belirtildi. Cinayeti işleyen komşu emniyette verdiği ifadede Süleyman’a Akbaba’yı evde görünce saldırıp öldürdüğünü daha sonra da parçalara böldüğünü söyledi. Zanlıların emniyetteki işlemleri devam ederken iki kişinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap