Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! 9 yaşındaki Şiar kılıç nasıl öldü?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı'da son günlerde Şiar Kılıç olayı konuşuluyor. Yangında öldüğü düşünülen çocuğun ölümü ile ilgili şüpheler her geçen gün artarken annesinin yaptığı açıklamalar ise akıllara durgunluk verdi. Dün sosyal medyanın da gündemine oturan olaya ilişkin birçok soru işareti bulunuyor. Peki Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum ne? 9 yaşındaki Şiar Kılıç nasıl öldü?
Eklenme:
 Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! 9 yaşındaki Şiar kılıç nasıl öldü?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde konuşulan biri olay izleyicilerin kanını dondurdu. Sakarya’da çıkan bir yangında hayatını kaybettiği düşünülen 9 yaşındaki Şiar kılıç yangında kaza ile mi öldü yoksa öldürüldü mü? Küçük çocuğun babası Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak oğlunun ölmediğini öldürüldüğünü daha sonra da yangın süsü verildiğini öne sürdü. Programa gelen anne ve sevgilisi ise yaptıkları açıklamalar ile akıllara durgunluk verdi. Peki Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum ne? Küçük Şiar öldü mü yoksa öldürüldü mü?

Annesi Şiar’ın öleceğini rüyasında görmüş

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dün yayınlanan canlı yayına konuk olan anne Gülizar Emanet anlattıkları ile ekran başında izleyenleri şoka uğrattı. Oğlunun öleceğinin rüyasında gördüğünü söyleyen anne, 13 yaşını görmeden öleceğini bildiğini dile getirdi. Özellikle bir doktorun verdiği ifade herkesi dehşete düşürürken, Şiar’ın ayak bilekleri ve el bileklerinin öldüğünde bulunmaması cinayet ihtimalini daha da güçlendirdi. Çünkü küçük çocuğun annesi rüyasında aynen bu şekilde görmüştü.

Baba oğlunun öldürüldüğünü iddia ediyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru yapan baba Samet, oğlunun eski eşinin ilişki İçerisinde bulunduğu kişi tarafından şiddet gördüğünü ve bunun sonucunda da öldürülmüş olabileceğini söylemişti. Gülizar Emanet’in yangından iki gün önce şu an beraber yaşadığı kişi ile birlikte hastaneye gittiği ve doktora da burada oğlunun öldüğünü söylediği ortaya çıktı. Peş peşe gelen telefonlarla kafalardaki soru işaretleri daha da büyürken annenin o tarihte ölmemiş olan oğlunu neden öldü gösterdiği de merak konusu oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen anne Gülizar Emanet, doktora söylediklerini kabul ederken oğluna o gece rüyasında ölürken gördüğünü onun etkisi ile öyle söylediğini öne sürdü.

9 Yaşındaki Şiar Kılıç nasıl öldü?

Yangın sırasında yaşanan olaylara tanık olan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programını telefonla arayarak o geceyi anlatan bir görgü tanığı ise küçük çocuğun yangından cesedi çıkarıldığı sırada el ve ayak bileklerinin olmadığını söyledi. Bu sorular üzerine Müge Anlı’nın kafasındaki şüpheleri daha da büyürken başka bir iddiada ise Bahadır Bey ve Gülizar Hanım’ın kavga ettiği bu sırada küçük çocuğun araya girerek ayırmaya çalıştığı ve yere düşerek hayatını kaybettiği gündeme geldi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap