Müge Anlı Palu Ailesi Son Durum! Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2019 Son Bölümde Neler Oldu

Müge Anlı Palu Ailesi son durum Türkiye'de herkes tarafından merakla Takip ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak salı Ailesi son dakika gelişmeleri hakkında bütün detaylar haberimizde sizleri bekliyor.
08.01.2019 - 10:40
08.01.2019 - 12:55
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

ATV’de yayınlanan ve milyonlarca kişiye ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2019 son bölüm de yine Palu ailesi gündemde. Palu ailesinin Dehşete düşüren hikayesini bütün Türkiye konuşuyor. Dün yayınlanan son bölümde 2011 yılında Meryem Tahnal’ın öldürülmesi ile ilgili Tuncer Ustael’in verdiği ifade okunmuştu. Tuncer Ustael, Eşinin teyzesi ve dayısı tarafından kendisine baskı yapıldığını iddia ederken Meryem’in ailesine destek olmak için araba satın almak istediğini bu nedenle Kredi çekmesi için kendisine yardımcı olduğunu söyledi. Tuncer Ustael İfadesinin son bölümünde ise Meryem’e birkaç defa tokat attığını Hatta darp ettiğini ve aç bıraktığını anlattı. Müge Anlı bu ifadeye canlı yayında okuduktan sonra Tuncer Ustael her zaman olduğu gibi ifadelerini inkar etti.

SAVCILIK DOSYAYI YENİDEN AÇTI

Müge Anlı Palu ailesi son durum herkes tarafından merak edilirken dün, konu hakkında canlı yayında konuşan Müge Anlı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın devreye girdiğini, Palu ailesi için sağlık Tedbiri çıkarıldığını söyledi. Müge Anlı aynı zamanda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Tuncer Ustael hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunacağını duyurdu. Canlı yayın sırasında Tuncer’in eşi Emine’ye de tedavi olmayı teklif eden Müge Anlı sorusuna olumsuz yanıt aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2019 yeni bölümde ise savcılığın yeniden dosyayı açtığı açıklandı.

KEMİK PARÇASI BULUNDU

Diğer yandan Kocaeli Tütünçiftlik sahilinde Meryem Tahnal’ın bulunabilmesi için arama çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Polis ekipleri olumsuz hava koşullarına rağmen Meryem Tahnal ile ilgili bir iz bulabilmek için çalışma yapıyor. Çalışmalar sırasında Dün kazı alanında bir kemik parçası bulundu. Yapılacak İnceleme sonucunda kemik parçasının Meryem’e ait olup olmadığı belli olacak. Kazı çalışmaları bugün de devam ediyor ve Kemik parçalarının devamı aranıyor. Ekipler bugün çalışmaları daha da derinleştirdi ve olay yeri inceleme ekipleri de bölgede geldi.

TANIKLAR STÜDYOYA GELDİ

Diğer yandan Müge Anlı 8 Ocak 2019 son bölümde Tuncer Ustael’in Meryem’i darp ettiğini gördüğünü söyleyen tanıklar da stüdyoya geldi. Tuncer’in yalan söylemesine daha fazla dayanamayan tanıklar, stüdyoya gelerek konuştu.

TUNCER’DEN YENİ İDDİALAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2019 son bölümde Tuncer’den yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Bu defa da kendi öz ablasını cinayet suçlamasında bulundu. Ablası ve amcalarının eniştesini darp ettiklerini eniştesinin beyin kanaması geçirerek Hayatını kaybettiğini iddia eden Tuncer’e yanıt gecikmedi. Önce Tuncer’in yeğeni telefonla bağlandı ve babasının kendi gözleri önünde Hayatını kaybettiğini evde fenalaşarak hastaneye kaldırdıklarını ve beyin kanaması geçirdiğini belirlendiğini söyledi. Daha sonra Tuncer’in ablası telefonla canlı yayına bağlanarak bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını isterlerse mezarı açtırabileceklerini dile getirdi. Kayıp Meryem’e ağaca bağlı şekilde gördüğünü iddia eden kiracı da bugün canlı yayında şok ifadeler kullandı. Tuncer’in Meryem’i Ağaca bağlayarak aç bıraktığını ve darp ettiğini söyleyen kiracı kendisinin bu durumu görüp polise ihbarda bulunacağını söylemesi üzerine Tuncer’in Meryem’i serbest bıraktığını anlattı. Kiracı aynı zamanda Tuncer’in çukur kazıp ateş yakmak için kendilerinden çeşitli aletler istediğini iddia etti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim