Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim 2019 yeni bölümde son günlerin en çok konuşulan konularından biri Tuncay Demirel ve Nazife Demirel oldu. Eşini uyutarak başka erkeklerle beraber olmaya gittiği iddia edilen Nazife Demirel, aynı zamanda yasak aşkına eşini öldürmekle suçlanıyor. Müge Anlı Nazife Demirel videosu hakkında bugün canlı yayında açıklama yaptı.
Son Güncelleme:
 Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim 2019 yeni bölümde işlediği olayla yine gündeme bomba gibi düştü. Afyonkarahisar’da 23 Ağustos tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Tuncay Demirel olayında cinayet ihtimali üzerinde duruluyor. Aile bu olayın cinayet olduğunu ve çocuklarının eşi ve yasak aşkı tarafından öldürüldüğünü öne sürüyor. Tuncay Demirel’in eşi Nazife Demirel’in videosu da gündeme bomba gibi düştü. Müge Anlı Nazife Demirel videosu videosu hakkında açıklama yapma gereği duydu.

Nazife Demirel Videosu Uygunsuz Olduğu İçin Yayınlanmıyor

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve gündeme bomba gibi düşen olaylar izleyicilerin ilgi odağı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim 2019 yeni bölümde Nazife Demirel videosu konusunda açıklama yapıldı. Videoda çok uygunsuz görüntüler olduğunu söyleyen Müge Anlı bu videoyu yayınlamayacaklarını dile getirdi. Nazife Demirel’in ailesi ve çocuklarını göz önünde bulundurduklarını söyleyen Müge Anlı, televizyon ekranlarından böyle bir görüntünün paylaşılmasının uygun olmadığını dile getirdi.

Eşini Yasak Aşkına Öldürttüğü Öne Sürülüyor

Müge Anlı 4 Ekim 2019 yeni bölümde Nazife Demirel’in eşinin yasak aşkına öldürttüğü öne sürülüyor. Nazife Demirel ise bu olayın tamamen kaza olduğunu, eşinin kendisinin uygunsuz ilişkilerinden haberdar olduğunu savunuyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
İstanbul Valiliği Uyarı Yayınladı Çok Şiddetli Sağanak Yağış Geliyor
3 10 2019 - 20:53
Yorum Yap