Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı Nalan Şimşek cinayeti son durum! Kim öldürdü, cesedi nerede?

Eklenme:
 Müge Anlı Nalan Şimşek cinayeti son durum! Kim öldürdü, cesedi nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ATV ekranlarında yayınlanan bant kayıtları eski günleri yeniden hatırlattı. Geçtiğimiz aylarda programda kayıp olarak aranan ancak çocuklarının verdiği ifade ile cinayete kurban gittiği tahmin edilen Nalan Şimşek olayı bir kez daha gündeme geldi. Kimlikte Nilgün Şimşek olarak bilinen ancak aile arasında Nalan Şimşek olarak çağrılan genç kadın 4 Nisan 2017 tarihinde ortadan kayboldu ve yaklaşık 3 yıldan beri kendisinden hiçbir şekilde haber alınamadı. Aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak genç kadını ararken programda da herhangi bir ize ulaşılamadı.

Müge Anlı Nalan Şimşek cinayeti ne oldu sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. 4 Nisan 2017 tarihinde sır dolu bir şekilde ortadan kaybolan ve eşi tarafından yurtdışına gittiği orada kanser tedavisi gördüğü söylenen Nalan Şimşek hala ortaya çıkmadı. Genç kadının öldüğünden şüphe eden ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak aramaya başladı. Ancak Müge Anlı ve ekibinin de yaptığı bütün aramalara rağmen genç kadından herhangi bir haber alınamadı. Herkes genç kadının öldürüldüğünden emin olurken cesedinin nerede olduğu ve kim tarafından öldürüldüğü hala bilinmiyor.

Cinayeti oğluna itiraf etti

Nalan Şimşek’in eşi Mustafa Şimşek iddiaya göre cinayeti oğluna itiraf etti. Nalan Şimşek ortadan kaybolduktan sonra çevresinde bulunan herkese Almanya’ya gittiğini ve orada kanser tedavisi görmeye başladığını söyleyen Mustafa Şimşek, oğluna ise Nalan’ın bir daha gelmeyeceğini onu öldürüp gömdüğünü söyledi. Uzun süre boyunca kadınların haber alınamayınca bu gerçek ortaya çıkarken Mustafa Şimşek ve oğlu bir süre cezaevinde tutuklu kaldı ancak haklarında yeterli delil bulunamadığı için serbest bırakıldı.

Küçük çocukları gördüklerini söylüyor

Nalan – Mustafa Şimşek çiftinin küçük çocukları ise annelerini arabayla alıp götürdüklerini ve bir yere gömdüklerini söylüyor. Ancak küçük çocuk cesedin yerini tam olarak tarif edemediği için genç kadının cansız bedeni bir türlü bulunamıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi çocuğun tarif ettiği yerlerde arama çalışması gerçekleştirdi ancak herhangi bir ize rastlanmadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap