Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Mehmet Avcı cinayeti son durum! Mehmet Avcı’yı kim öldürdü?

Eklenme:
 Müge Anlı Mehmet Avcı cinayeti son durum! Mehmet Avcı’yı kim öldürdü?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Mehmet Avcı cinayeti ile son günlerde çok konuşuluyor. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle canlı yayınları ara vermek zorunda kalan Müge Anlı’da bant kaydı olarak Mehmet Avcı cinayeti veriliyor. Peki Mehmet Avcı’yı kim öldürdü? Müge Anlı Mehmet Avcı cinayeti son durum ne?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert koronavirüs nedeniyle bir süredir ekranlardan uzakta ve bant kaydı olarak yayınlanıyor. Programda son günlerde en çok konuşulan konu ise av tüfeği ile öldürülen Mehmet Avcı cinayeti. Manisa’nın Akhisar ilçesi Selçuklu Köyü’nün dışında bulunan bağ evinde öldürülen 62 yaşındaki Mehmet Avcı’nın katili kim sorusunun yanıtı bulunmaya çalışılıyor. Peki yaşlı adamı kim ve neden öldürdü? Mehmet Avcı cinayeti son durum ne?

Mehmet Avcı neden öldürüldü?

Manisa’nın Akhisar ilçesinde 2017 yılında öldürülen Mehmet Avcı’nın katili bulunamadı. Mehmet Avcı’nın oğlu 2 yıl sonra katili bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve böylelikle gizli kalan detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. 62 yaşındaki Mehmet Avcı’nın köylerinde Perihan isimli bir kadına aşık olduğu ve ilişki yaşadığı iddiaları arasında yer alırken hatta bir dönem yaşlı adamın Perihan’a bir mektup bıraktıktan sonra kendisini öldürdüğünü öne sürüldü.

Bekçi Ahmet Özdem çelişkili ifadeleri nedeniyle tutuklanmıştı

Müge Anlı Mehmet Avcı cinayetinde çelişkili ifadeler veren ve bu nedenle de tutuklanarak 9 ay cezaevinde kalan bekçi Ahmet ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. İddiaya göre Mehmet Avcı ve Perihan arasında bir ilişki var ve bu ilişkiyi de bekçi Ahmet biliyor bundan, dolayı Perihan’ı sürekli tehdit ediyor. Bekçi Ahmet’in Perihan’a ilişki yaşama teklifinde bulunduğu da iddia ediliyor.

mehmet avcı

Mehmet Avcı’nın katili kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bant kaydı olarak yayınlanırken emniyet güçlerinin yaptığı çalışmalar sonucunda Mehmet Avcı’nın katili bulundu. Cinayet sırasında adı sıkça geçen Hakan Y. cinayet suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu kişi daha önce Müge Anlı tarafından programa çağrılmış ancak katılmamıştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap