Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Levent Karaduman’ın şüpheli kaybını araştırıyor! 11 Haziran Müge Anlı’da yaşananlar

Müge Anlı Levent Karaduman olayı izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Denizli'de yaşayan Levent Karaduman 2013 yılında evden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. 7 yıldır kayıp olan genci bulmak için ailesi ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Müge Anlı Levent Karaduman'ın şüpheli kaybını aydınlatmaya çalışırken ortaya çıkan gerçekler herkesi şaşırttı. Peki Müge Anlı Levent Karaduman olayı son durum ne? 11 Haziran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Müge Anlı Levent Karaduman’ın şüpheli kaybını araştırıyor! 11 Haziran Müge Anlı’da yaşananlar

ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son günlerde Müge Anlı Levent Karaduman olayı izleyiciler tarafından çok araştırılıyor. Denizli’de yaşayan ve 2013 yılında evinden çıkarak bir daha geri dönmeyen 39 yaşındaki adamın nerede olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Karaduman ailesi oğullarının İstanbul’da olduğunu zannederken yıllar içerisinde herhangi bir haber alamayınca Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Peki Müge Anlı Levent Karaduman olayı son durum ne? Levent Kara Duman öldü mü?

Ortağının yalanları ortaya çıktı

Levent Karaduman 7 yıl önce evinden çıktı ve bir daha da geri dönmedi. Hem tabela işi yaparken ortağı olan hem de kuzeni olan Ali Osman S., Karaduman ailesine oğullarının İstanbul’a gittiğini söyledi. Ailede yeğenlerine inanarak oğullarını İstanbul’da zannediyordu ancak yıllar içerisinde herhangi bir haber çıkmayınca kayıp başvurusunda bulunduğu. Polis ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucunda Levent Karaduman’ın İstanbul’da olmadığı anlaşıldı.

Telefonuna yalan makinesi olarak kaydetti

Levent Karaduman’ın bu süreç içerisinde eşinden de ayrıldığı ortaya çıkarken Mesude Karaduman, eski eşinin telefonunda ortağının numarasının yalan makinesi olarak kayıtlı olduğunu söyledi. Levent Karaduman ortadan kaybolduktan sonra aracının ve telefonunda Ali Osman S. tarafından alındığı ortaya çıkarken bir süre bu telefonu kullandığı belirlendi. Telefonu kullanan arabayı da satan Ali Osman S.’ye bütün şüpheleri üzerine çekerken Müge Anlı ile Tatlı Sert programına davet edilmesine rağmen katılmadı.

müge anlı

Müge Anlı aileye de tepki gösterdi

Müge Anlı Levent Karaduman kaybı ile ilgili programda yaptığı konuşmada aileye de tepki gösterdi. Ailenin yeğenlerine inanarak 7 yıl boyunca kayıp başvurusu yapmaması Müge Anlı’yı sinirlendirirken, Levent’in İstanbul’da bir sevgilisi olduğunu öne sürüldü. Diğer yandan Levent’in babası da kayıp olduğu süre içerisinde hayatını kaybetti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı bağlantı yapan amca ise Levent’in başına bir şey geldiğini ve bunun da Ali Osman tarafından getirildiğini öne sürdü.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap