Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı Levent Karaduman olayı çözüldü! 7 yıl önce öldürüp kuyusuna atmış

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde Levent Karaduman'ın başına gelenler gün yüzüne çıktı. Müge Anlı Levent Karaduman olayı çözülürken, 7 yıl önce kaybolan şahsı kuzeninin öldürdüğü belirlendi.
Eklenme:
 Müge Anlı Levent Karaduman olayı çözüldü! 7 yıl önce öldürüp kuyusuna atmış

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde 2013 yılında Denizli’de ortadan kaybolan Levent Karaduman aranıyordu. Müge Anlı’nın girişimleri sonucunda olayda gelişme kaydedilirken Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri bu sabah saatlerinde harekete geçerek Levent Karaduman’ın kuzenini gözaltına aldı. Yapılan sorgulama sonucunda Levent Karaduman’ın kuzeni tarafından öldürüldüğü ve bahçede bulunan 9 metrelik su kuyusuna atıldığı tespit edildi. Şüpheli suçlamaları reddederken, 7 yıl önce kiraladığı aracın PTS kayıtlarından ve telefon sinyallerinin kesiştiği noktadan Yola çıkan polis ekipleri cesedin yerini tespit etti. Levent Karaduman cinayetinin ayrıntıları ise kan dondurdu.

7 yıl önce kiraladığı aracın kayıtları bulundu

Müge Anlı Levent Karaduman cinayeti ile ilgili olarak bu sabah saatlerinde Ali Osman S. gözaltına alındı. Levent Karaduman’ın kuzeni olduğu öğrenilen Ali Osman S. sorguda suçlamaları kabul etmese de 7 yıl önce kiraladığı aracın PTS Kayıtlarından yola çıkan cinayet büro amirliği ekipleri aracın kullanıldığı güzergahlardan birisi olan ve ailenin sık sık gündeme getirdiği şüphelinin babasına ait olan Baklan İlçesi Hadim Mahallesi’nde bulunan bahçe evinde arama çalışmalarına başladı.

Ceset 5 metre su kuyusunda bulundu

Levent Karaduman ve Ali Osman S.’nin son telefon sinyallerinin kesiştiği noktada olan bölgede yapılan araştırmalar sonucunda talihsiz adamın önce ayakkabısı bulundu. 9 metre olan ve içerisinde yaklaşık 5 metre su bulunduğu öğrenilen kuyuda Karaduman’ın cansız bedenine de ulaşıldığı öğrenildi. Cesedin su kuyusundan çıkarılması için ekiplerin çalışmaları hala sürüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi
24 07 2020 - 13:24
Mutlu Aile Defteri filmi konusu ve oyuncuları! Hangi kanalda yayınlanacak?
23 07 2020 - 16:48
Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu
23 07 2020 - 13:54
Yorum Yap