Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı kendisi için “hamile” diyen eski kocasına konuşma yasağı aldırdı

Eklenme:
 Müge Anlı kendisi için “hamile” diyen eski kocasına konuşma yasağı aldırdı

Ünlü sonucu Müge Anlı 2.Sayfa programına katılarak ekranlara döneceğini tarihi açıklamıştı. Müge Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ, geçtiğimiz günlerde ünlü sunucunun evli bir adamdan hamile olduğu iddiasını ortaya atmış Müge Anlı daha sonra yaptığı açıklamada bu ifadelere sert çıkmıştı. İddiaların ardından mahkemeye başvuran Müge Anlı, eski eşi Burhan Akdağ hakkında uzaklaştırma kararı çıkardı. Burhan Akdağ 3 ay süreyle Müge Anlı hakkında konuşamayacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs tedbirleri kapsamında yayından kaldırılmış bant kaydı olarak ekranlara gelmeye devam etmişti. Programın yayından kaldırılması ile birlikte Müge Anlı hakkında çeşitli iddialar gündeme gelmişti. Bu iddialardan biri ise Müge Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ aitti. Kendisi hakkında hamile olduğu iddialarını gündeme getiren Burhan Akdağ hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Müge Anlı, eski eşinin 3 ay boyunca kendisi ile ilgili konuşmasını yasaklattı.

Müge Anlı mahkemeye başvurdu

Eski kocası Burhan Akdağ’ın iddialarının ardından mahkemeye başvuran Müge Anlı, 3 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı. Müge Anlı’nın başvurusunu değerlendiren İstanbul 1. Aile Mahkemesi, Burhan Akdağ hakkında 3 ay süreyle konuşmama kararı verirken kararı delmesi durumunda zorlama hapsine tabi tutulacağı öğrenildi.

Neler yaşanmıştı?

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs tedbirleri nedeniyle canlı olarak yayınlanmaya bırakmış ve bant kaydı olarak ekranlara gelmeye başlamıştı. Program bant kaydı olarak yayınlanınca Müge Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ sosyal medya hesabından yaptığı bir yorumda Müge Anlı’nın evlenmeyi hazırlandığını hamile olduğunu ve hamile kaldığı adamın boşanmasını beklediğini öne sürmüştü. O iddiaların ardından bir açıklama yapan Müge Anlı çok sert çıkmış ve iddiaları gündeme getirenler hakkında suç duyurusunda bulunacağını duyurmuştu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap