Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019 Bugünkü Yayınında Palu Ailesi ve Cani Damat Tuncer Ustael Gözaltına Alındı

Müge Anlı Palu ailesi ile ilgili gelişmeler devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 ocak 2019 canlı yayınında Palu Ailesi evlerinde damat Tuncay Ustael ise canlı yayında gözaltına alındı.İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm de yaşananlar…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
9 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019 yeni bölüm ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Son dönemlerde Türkiye’nin gördüğü en korkunç olaylardan olan Palu ailesi dehşete düşüren hikayeleri ile herkesi ekran başına kilitliyor. Aralık ayından bu yana Müge Anlı’nın programında olan aile kayıp iki ferdini aramak için gelmişti fakat ortaya çıkan gerçekler Bütün Türkiye’yi şoke etti. Kendine Hoca olarak tanıtan sapkın damat Tuncer Ustael’in Ailenin içerisine girmesi ile başlayan korkunç olaylar yıllar boyunca devam etti. Aile şu anda bile canlı yayında hala damat Tuncer’i korumaya devam ediyor.

Müge Anlı 9 Ocak 2019 canlı yayını devam ettiği sırada savcılık ve polis ekipleri Türkiye’nin konuştuğu Palu ailesi ile ilgili harekete geçti. Canlı yayın sırasında ailenin evine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri evde arama yaptım. Ayrıca kayıp Meryem ile ilgili olarak anne Havva Palu, Ağabey İsa kardeşleri Fatih ve Ayşe Melek hakkında savcılık tarafından gözaltına kararı çıkarıldı. Bu sırada İstanbul’a gelen Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü polisleri canlı yayında enişte Tuncer Ustael’i de ters kelepçe takarak gözaltına aldı.

CİNAYET SUÇLAMASI İLE GÖZALTINA ALINDILAR

Palu ailesi hakkında Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile kasten adam öldürme suçu kapsamında gözaltı kararı verildiği öğrenildi. Müge Anlı’nın canlı yayına devam ettiği sırada Asayiş Büro ekipleri ellerinde gözaltı kararı ile birlikte ailemin evine baskın yaptı. Evde gözaltı işlemi uygulanırken gözaltına alınan şahıslar Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülecekler.

SAPIK ENİŞTENİN EŞİ DE GÖZALTINDA

Kendisini cinci hoca olarak tanıtan enişte Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael, İstanbul’da canlı yayında gözaltına alınırken Ustael polis tarafından götürülürken yaptığı açıklamada gerçekleri söylediğini kendilerini adam falan öldürmediğini belirterek yemin ettim.

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com