Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ekim 2018’de Ankara’daki Vahşi Cinayetin Dosyasını Açıyor

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan gelişmeler vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Müge Anlı yeni bölümde ele alınan konular arasında Türkiye’yi derinden sarsan Sedanur Güzel olayı bulunuyor. 9 yaşındaki Sedanur’un cansız bedeninin bulunmasına dair yaşanan yeni gelişmeler herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Fakat Sedanur Güzel olayında Cumhuriyet Savcılığı tarafından yayın yasağı bulunduğu için detaylara ne yazık ki girilemiyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında neler yaşandı? Sedanur Güzel’in otopsi sonucu açıklandı mı?

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Son dönemlerde Türkiye’nin yüreğini yakan Sedanur Güzel olayına ilişkin detaylarında paylaşıldığı programda gündemde birçok konu var. Son olarak Müge Anlı ve Ekibi İstanbul Sefaköy’de evinden kaçan 16 yaşındaki Cemre Korkmaz’ı ailesine kavuşturmuştu. Fakat genç kız ailesiyle kalmak istemediğini söylemiş devlet koruması altına alınmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ekim 2018 yeni bölümde Trabzon’da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’da aranmaya devam ediyor.

İKİZ ÇOCUKLAR BULUNABİLECEK Mİ?

İstanbul’dan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran bir çift ikiz çocuklarını arıyor. Beyefendi cezaevine girdiği dönemde eşi tarafından karakolun önüne bırakılan iki erkek çocuğu bulmak için mücadele ediyor. O döneme ilişkin bilinen tek şey ise çocukların avuç içlerine isimlerinin yazıldığı. Şu anda 14 yaşında olduğu düşünülen ikiz çocukların kurumda mı yoksa bir aileye ya da ailelere evlatlık mı verildi sorusu henüz bilinmiyor. Müge Anlı ekran başında kendilerini izleyenlere çağrı yaparak çocuklardan bilgisi olanların kendilerini aramalarını istedi.

GAYRİMENKUL ZENGİNİ KADININ BAŞINA NE GELDİ?

İstanbul’da yaşayan ve gayrimenkul zengini olduğu öğrenilen iş kadını Nazmiye Oruçoğlu 18 Eylül tarihinde sır dolu bir şekilde ortadan kayboldu. İlk evliliğinde şiddet ve geçimsizlik nedeniyle ayrılan daha sonra ikinci evliliğini yapan ve yine şiddet gören Nazmiye Oruçoğlu ikinci eşiyle de maddi anlamda sorunlar yaşıyordu. 45 yaşındaki kadının kaybolduğu tarihten 13 gün sonra yokluğu fark edildi. Ayrıldığı son eşi tarafından çocuğu teslim edilmek için aranan kadın günlerce telefonlarına cevap vermeyince kayıp olduğu anlaşıldı. Nazmiye Oruçoğlu’nun Boşandıktan sonra başka biriyle görüşmeye başladığı ve erkek arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Kadının eski eşleri ve yeni erkek arkadaşı ile de para problemi olması şüpheleri arttırmaya başladı. Telefona bağlanan eski eş karısının genellikle senetleri sakladığını ve borçların ödenmesine rağmen senetleri teslim etmediğini söyledi. 19 ve 11 yaşlarında İki çocuğu bulunan Nazmiye Hanım’dan hala bir haber yok.

HASAN KALKAN OLAYINDA SON GELİŞMELER

95 yaşındaki Hasan Kalkan yaklaşık bir yıl önce Trabzon’da sırra Kadem Bastı. Yaşlı adamın kaybolmasına ilişkin aile Torun Esma’dan şüphelenmeye başladı. Müge Anlı canlı yayına katılan aile ve Esma arasında zaman zaman gergin dakikalar yaşanıyor. Esma’nın sürekli ağlaması ve çelişkili konuşması hem Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibini hem de aileyi çileden çıkarıyor. Yaklaşık 2 haftadan bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan 95 yaşındaki Hasan Kalkan olayında herhangi bir gelişme sağlanamıyor.

ANKARA’DA VAHŞİ CİNAYET

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir cinayet dosyası daha açılıyor. Ankara’da kirayı ödemediği için eve gelen ev sahibi tarafından cansız bedeni bulunan şahsı kim ya da kimler öldürdü sorusunun yanıtı aranıyor. Ne zaman öldürüldüğü belli olmayan fakat ev sahibinin gelmesi ile cesedi bulunan kişinin ailesi de Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine konuştu. Fakat bugün yeterli süre olmadığı için bu konu konuşulamadı. Yarından itibaren Ankara’da yaşanan vahşi cinayet Müge Anlı ile Tatlı Sert gündeminde yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu