1. HABERLER

  2. HABER

  3. Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2018 - Kayıp Cemre Korkmaz 48 Gün Sonra Bulundu
Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2018 - Kayıp Cemre Korkmaz 48 Gün Sonra Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2018 - Kayıp Cemre Korkmaz 48 Gün Sonra Bulundu

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2018 yeni bölüm güzel bir haberle açıldı. İstanbul Sefaköy'deki evlerinden 48 gün önce kaçan Cemre Korkmaz bulundu. Müge Anlı programında bir hafta boyunca araman Cemre Korkmaz, erkek arkadaşı Fatih Gümüş'ün avukatının asistanı tarafından Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. Fatih Gümüş’ün ailesi günlerce kızın nerede olduğundan bilgilerinin olmadığını söylemişti. Fakat Ordu'nun Akkuş Köyü'nden çıkan tanıklar aileyi yalanlamıştı. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yine Fatih ve ailesi de geldi. Fatih'in ailesi burada da Cemre Korkmaz’ın ailesine suçlamaya devam etti ve kızlarına sahip çıkmadıklarını iddia etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yine gündeme damga vuran konuları işlemeye devam ediyor. 16 yaşındaki Cemre Korkmaz 48 gün sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin girişimleri sonucu bulundu. Günlerdir kızın kendilerinde olmadığını söyleyen Fatih Gümüş’ün ailesi kızı götürüp Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim etti. 16 yaşındaki Cemre Korkmaz'ın annesi bugün Müge Anlı canlı yayına katılarak yaşananları anlattı.

CEMRE DEVLET KORUMASINA ALINDI

48 gündür kayıp olarak aranan Cemre Korkmaz'ın annesi bugün canlı yayına katıldı. Sefaköy Polis Merkezi'nde kızını gördüğünü söyleyen anne kızının kendisine sarılmadığını ve tepkili olduğunu dile getirdi. Kızının kendisine televizyona çıktığı için kızdığını söyleyen anne bu duruma çok kırıldığını fakat yine de bir şey söylemediğini dile getirdi. Ayrıca anne şikâyetçi olmalarına rağmen Fatih Gümüş ve ailesine serbest bırakıldığını tutuksuz olarak yargılanacaklarını söyledi. Diğer yandan 48 gün boyunca Kayıp olan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programının girişimleri sonucu bulunan Cemre Korkmaz devlet korumasına alındı. Müge Anlı bugün canlı yayında yaptığı açıklamada Cemre Korkmaz'ın babasının daha önce kızını korkuttuğunun iddia edildiğini, fakat genç kızın bulunduğu gün babasının kendilerini arayarak nasıl duaları ettiğini kendisinin duyduğunu söyledi.

KAYIP İKİZ ÇOCUKLARINI ARIYOR

Halil Serhuş, kendisi cezaevine girdikten sonra madde bağımlısı eşi tarafından 12 yıl önce bir karakolun önüne terk edilen ikiz çocuklarını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. İkiz bebeklerin şu anda 14 yaşında oldukları öğrenilirken, baba canlı yayında göz yaşı döktü. Çocukların karakol tarafından bulunduğuna ilişkin kayıtlar ortaya çıktı, ancak çocukların daha sonra nereye verildiğine ilişkin herhangi bir bilgiye ulaşılamadı. Müge Anlı’da çocukları almış olabilecek aile ya da ailelere seslenerek, çocukları kendilerinden almak gibi bir düşüncelerinin olmadığını, sadece yaşayıp yaşamadıklarını öğrenmek istediklerini söyledi.

HASAN KALKAN OLAYI GİDEREK KARIŞIYOR

Trabzon’dan sır dolu bir şekilde ortadan kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan hakkında arama çalışmaları da devam ediyor. Esma Yılmaz'ın çelişkili açıklamaları nedeniyle Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi herhangi bir yol kat edemezken Esma'nın dedesi Hasan Kalkan'ın kaybolmasına ilişkin bazı şeyleri sakladığı düşünülüyor. Esma Yılmaz'ın açıklamalarında sürekli bir Mehmet ismi geçiyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmet isimli bir kişi programa konuk olmuştu. Esma Şimdi de Mehmet'in telefonuna format atıldığını ve bu nedenle görüşme kayıtlarının silindiğini iddia ediyor. Ayrıca bu telefonda Hasan Kalkan’a ilişkin bir ses kaydı olduğu da öne sürülüyor. Diğer yandan aile ise Mehmet'in ifadesinde böyle bir ses kaydını karakola vermek istediğini söylediğini fakat Esma Yılmaz ve ailesinin bunu kabul etmediğini söylediğini iddia ediyor. Esma ise canlı yayında ailenin kendisine iftira attığını ve kendisine konu hakkında hiçbir şey bilmediğini aile kadar bilgisi olduğunu söylüyor.  Müge Anlı ve ekibi de şüphelerini Esma’nın üzerinde yoğunlaştırıyor. Hatta avukat Rahmi Özkan, defalarca Esma’ya bildiklerini anlatması ve kendisine yardımcı olmak istediği çağrısında bulundu.  Esma ise bütün bu çabalara olumsuz yanıt vermeye devam ediyor.

SEDANUR GÜZEL’İN OTOPSİ RAPORU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 1 hafta sonra cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel. Sedanur Güzel’in otopsi raporu henüz çıkmadı. Rapor çıkınca sizlerle paylaşacağız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.