Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat Son Bölümde Neler Oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat 2019 Canlı Yayında 16 Yıllık Özlem 1 Saatte Bitti

Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat 2019 canlı yayınında büyük bir kavuşma yaşandı. Annesini 16 yıldan beri görmeyen Kerem'in özlemi sadece bir saatte bitti. Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar haberimizin devamında sizleri bekliyor…
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
2 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 15,00
Loading...
Yorum Yap

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat yeni bölümde Bugün yine gündeme damga vuran olaylar yaşandı. Kayıpların arandığı cinayetlerin aydınlatılması çalışıldığı programda 16 yıldır annesine Hasret olan Kerem annesine kavuştu. Stüdyoda Kerem ve annesinin kavuştu o dakikalarda çok duygusal anlar yaşandı. Yayının başından beri kendisini tutmaya çalışan Kerem annesi ile sarıldığı dakikada Ağlama krizi yaşadı. İşte Müge Anlı 6 Şubat 2019 son bölümde yaşananlar.

Müge Anlı Sadece 1 Saatte Buldu

Kerem isimli 20 yaşındaki genç Müge Anlı ile Tatlı Sert programında başvurarak yıllar önce babasıyla ayrılan ve kendisini bir karakolun önüne terk ettiğini söyledi annesini aramaya başladı. Annesine en son 16 yıl önce gördüğünü söyleyen Kerem, Ablalarının annesi ile görüşmek istemediğini ama kendisinin annesine karşı bir kırgınlığının olmadığını ve bulmaya çalıştığını dile getirdi. Dün programa katılan Kerem’in annesi sadece bir saat içerisinde bulundu ve telefonla canlı yayına bağlandı. Oğlunu kendisinin fark etmediğini söyleyen anne stüdyoya gelmeye kabul etti. Kerem sonuna kadar ağlamamak için kendini tuttu ve dik durdu Ancak annesi stüdyoya girer girmez gözyaşlarına boğuldu. Kerem’in gözyaşları stüdyoda bulunan herkese ağlatırken Müge Anlı uzun süre anne ve oğlunu ayırmaya kıyamadı. Müge Anlı sayesinde bir hasret daha sona erdi ve 16 yıl sonra anne ve oğlu bir araya geldi.

Adem Kara 2 Yıldır Ortada Yok

Müge Anlı Bugün bir kayıp dosyasını daha açtı. 2 yıl önce aniden ortadan kaybolan 48 yaşındaki Adem Kara hakkında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında neler bulundu? Adem Kara’nın aniden ortadan kaybolması cinayet ihtimalini akıllara getiriyor. Adem Kara’nın Ailesi cinayetle ilgili şüphelerini ve kimlerin Bu işle ilgisi olabileceğini canlı yayında anlattı. 6 Şubat Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme damga vuracak bir dosya daha geliyor.

Müge Anlı’da 7 Aydır Kayıp Olan Fatma Bozavcı Aranıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat 2019 yayınında bir kayıt dosyası daha var. 7 aydır Kayıp olan ve Alzheimer hastası olduğu iddia edilen Fatma Bozavcı da aranmaya başlandı. Burdur’da yaşayan ve evinden çıktıktan sonra geri dönmek için evini bulamayan yaşlı kadının çevredekilerden yardım istediği görüntüler güvenlik kameralarına takıldı. Yaşlı kadının kızı canlı yayında gözyaşlarına boğulurken annesinden 7 aydır haber olmadığını söyledi. Müge Anlı ekibi yaşlı kadını bulmak için bölgeye gitti Ancak hala bir haber yok.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"