Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ekim 2018 – Sedanur’un Katili Kim, Hasan Kalkan’ın Başına Ne Geldi?

Türkiye’nin en çok izlenen Gündüz kuşağı programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümü ile bir kez daha izleyenlere ekran başına kilitliyor. Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu programda 48 gündür kayıp Olan 16 yaşındaki Cemre Korkmaz aranıyor. İstanbul Sefaköy’deki evlerinden kaçan Cemre Korkmaz nerede? Daha önce de evden kaçan ve sevgilisi Fatih’e giden Cemre Korkmaz bu defa da Fatih ile birlikte? Fatih’in halası Cemre’yi gördüğünü söylüyor fakat Fatih neden inkar ediyor? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

Müge Anlı bugün programı acı bir haberle açtı. Türkiye’nin Dünden beri ciğerini yapan şehit haberi bugün bir kez daha geldi. Dün düzenlenen hain saldırıda 7 askerimiz şehit olmuş İki askerimiz de yaralanmıştı. Ağır yaralı olan bir askerimizden daha acı haber geldi ve şehit sayısı 8’e yükseldi. Müge Anlı yayın açılışında bu acı haberi vererek bir kez daha lanet okudu. Daha sonra programın gündemine geçen Müge Anlı kayıp Cemre Korkmaz’a ilişkin önemli bilgiler verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ekim 2018 son bölümde yaşananlar haberimizde…

CEMRE KORKMAZ 48 GÜNDÜR KAYIP

İstanbul Sefaköy’de ailesiyle birlikte yaşayan fakat evden kaçtığı için yurda alınan Cemre Korkmaz 48 gündür kayıp. 16 yaşındaki genç kızın sevgilisi Fatih’e kaçtığı iddia ediliyordu fakat canlı yayına katılan Fatih gözyaşları içerisinde sevgilisine arayınca Kafalar karıştı. Dün ise Fatih’in halası telefonla canlı yayına bağlanarak Cemre Korkmaz’ın Fatih’in yanında olduğunu söyledi. Fatih bu iddiayı yalanlasa da Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi söz konusu köye giderek röportaj yaptı. O sırada köyde olanlar Cemre’nin Fatih’in yanında olduğunu ve köyde el ele dolaştıklarını doğruladı. Ayrıca Cemre’nin küçük kardeşi de ablasının karşılığı gün yanına gelen kızın Fatih’in ablası olduğunu söyledi.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Cemre Korkmaz’a ilişkin çok önemli gelişmeler yaşandı. Cemre Korkmaz’a ayrılan surenin son dakikalarında telefona bağlanan bir izleyici köyde kendisinin de Cemre’yi gördüğünü ve hatta fotoğraflarını çektiğini söyledi. İzleyicinin fotoğraf ve videoları göndermesi üzerine Fatih’in Ailesi telefona bağlanmayı kabul etmedi. Hafta sonunda girmesiyle birlikte Müge Anlı Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerinin bu görüntüleri inceleyeceğini ve görüntülerdeki kişinin Cemre olması durumunda küçük kızın bulunacağını söyledi.

ESMA HAKKINDA YENİ KAYITLAR

Trabzon’da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan olayında da bugün yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hasan Kalkan’ın kaybolmasına ilişkin suçlanan Torun Esma hakkında emekli polis Cemil Bey, önemli açıklamalarda bulundu. Celil Bey Müge Anlı ile Tatlı Sert mikrofonlarına yaptığı açıklamada Esma’nın kendisin dedesinin kadın istediği konusunda bir şey söylemediğini anlattı ve Esma’ya itirafçı olması yönünde çağrıda bulundu. Dünya yayının ardından yaşananları da bir bant halinde izleyenlere gösteren Müge Anlı Esma’nın burada yaptığı çelişkili açıklamaları da anlattı. Yayından sonra telefonla stüdyo ya bağlanan Celil Bey Esma’yı asla tanımadığını, özel bir meseleden dolayı Esma’nın kendisini aradığını söyledi.

“SIKIŞTIKÇA DÖNEMECE SAPIYORSUN”

Esma’nın verdiği çelişkili ifadeler üzerine Müge Anlı, Esma’ya “sıkıştıkça dönemece sapıyorsun” dedi. Esma’nın dedesinin kendisine tahsis ettiği iddialarına da inanmadığını söyleyen Müge Anlı 95 yaşındaki bir adamın cinsel hayatı hakkında konuşmanın bile saçma olduğunu dile getirdi. Esma’nın annesinin bu cinsel taciz iddialarını çok ciddiye aldığı ve bir plan hazırlanarak dedenin cezalandırılması için harekete geçirdiği de öne sürüldü. 95 yaşındaki Hasan Kalkan’a tuzak kurulduğunu iddiaları Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelmeye devam ederken Pazartesi günü bu konuya devam edileceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu