1. HABERLER

  2. HABER

  3. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık 2018 Yeni Bölümde Film Senaryolarına Taş Çıkaracak Olay
Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık 2018 Yeni Bölümde Film Senaryolarına Taş Çıkaracak Olay

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık 2018 Yeni Bölümde Film Senaryolarına Taş Çıkaracak Olay

A+A-

Türkiye'de uzun yıllardan beri devam eden ve ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık 2018 yeni bölümünde yaşanan olaylar herkesi şaşkına çevirdi. Çocuğunu bakıcıya bırakarak kaçan Mehmet Bey Hollywood filmlerini aratmayacak hikayelere imza attı. Diğer yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Bugün yine başka bir çocuk konusu vardı. Çocuğunu henüz bebekken bakıcıya bırakılan ve 11 yıl sonra aramaya gelen anneye tepkiler çığ gibi büyüdü. Annenin bakıcısının bebeğini nüfusuna geçirdiğini iddia etse de işler annenin iddia ettiği gibi çıkmadı. Bugün canlı yayına katılan bakıcı ve eşi kadının küçük yaşta çocuğu bırakıp gittiğini onlarda kıyamadıklarım için kendi nüfuslarına geçirerek 11 yıldan beri baktıklarını söyledi.

Müge Anlı 5 Aralık yeni bölüm de merak edilen diğer bir konu ise Birgül ve Faruk arasında yapılan DNA testinin sonuçlarını çıkıp çıkmadığı oldu. Aynı zamanda Bugün yine canlı yayına katılan bir anne 16 yaşında ve Kayıp olan kızını arıyor. Sevgilisi ile birlikte kaçtığı iddia edilen kızdan hala haber yok. Annesi kızına almadan hiçbir yere gitmeyeceksin söylüyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

MEHMET BEYİN YAPTIKLARI ŞOK ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Dün katılan bakıcı kendisine 2 ay önce bir çocuk bırakıldığını ve çocuğun isminin Masal olduğunu söyledi. Henüz 4 yaşında olan Masal’ı bırakan babası bakıcıya daha sonra geleceğini ve çocuk için para getireceğini söyledi fakat bir daha babadan haber alınamadı. Çocuğu yetiştirme yurduna bırakmaya kıyamayan bakıcı ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak çocuğun yakınlarını aramaya başladı. Müge Anlı sadece dakikalar içerisinde çocuğun babasının kimliğini tespit etti ve babaanneyle dedeye ulaştı. Baba Mehmet Bey'in çeşitli suçlardan polis tarafından arandığı ortaya çıkarken Mehmet Bey'in bakıcıyı çocuğun üzerine benzin istasyonu yapacağını söyleyerek bu nedenle kimliğini vermediğini ve kandırdığı da ortaya çıktı. Bugün Mehmet Bey'in annesi yani masal bebeğin babaannesi canlı yayına gelerek çocuğu teslim aldı. Oğlunun kendilerini de çok zor durumda bıraktığını söyleyen anne kendisinin öyle bir evladı olmadığını söyledi. Sonuç olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Masal bebek Sadece bir gün içerisinde yakınlarına teslim edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık 2018 Yeni Bölümde Film Senaryolarına Taş Çıkaracak Olay

11 YIL SONRA ÇOCUĞUNU ARAMAYA ÇIKTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan Diğer bir çocuk onu ise Seyhan hanımın kızını bırakması oldu. 11 yıl önce çocuğunu bakıcıya bırakılan ve bir daha arayıp sormayan Seyhan Hanım olayı çok farklı anlattı. Canlı yayına katılan Seyhan Hanım çocuğunu bakıcının kendi nüfusuna geçirdiğini ve kendisine göstermediğini iddia etti. Bugün bakıcılığı işi de canlı yayına katılarak Seyhan hanımın kızını bıraktığını ve bir daha arayıp sormadığına bu nedenle yurda bırakmak istemedikleri için kendi nüfuslarına geçirip kendi çocukları gibi baktıklarını söyledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Seyhan hanımın yaptığı çelişkili konuşmalar herkesi çileden çıkardı. 11 yıldan beri Çocuğa bakan ve artık kendi çocuğu gibi bilen bakıcı ise gözyaşlarına boğuldu. Seyhan Hanım aynı zamanda bebeğin babasının ismi konusunda da çelişkili konuşmalar yaptı.

DNA SONUCU GELDİ Mİ?

Müge Anlı'nın programında Son bir haftadır konuşulan ve hikayesi ile herkesi şaşkına çeviren diğer bir konu ise Birgül Memiş. Oldukça karışık bir hikayesi olan Birgül Hanım evliyken başka birinden yaptığı çocuğu eski eşini bırakıyor ve velayette eski eşe veriliyor. Birgül Hanım şimdi ortaya çıkarak çocuğun başkasından olduğunu ve çocuğunu almak istediğini söylüyor. Öz çocuğu gibi çocuğu büyüten Faruk Bey ise çocuğun kendinden olduğunu ve vermek istemediğini söylüyor. Çocuğun kimden olduğunun belirlenmesi için pazartesi günü yapılan DNA testinin sonucunun gelmesi bekleniyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.