Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Eylül 2018 – Ordu’daki Seri Katil ve Leyla Aydemir Cinayeti Dosyaları Açılıyor

Son Güncelleme:
 Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Eylül 2018 – Ordu’daki Seri Katil ve Leyla Aydemir Cinayeti Dosyaları Açılıyor

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Eylül yeni bölümde Ordu’daki seri katil cinayetinin detaylarını ve Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın 1. gününde ortadan kaybolan günler sonra cansız bedeni bulunan küçük Leyla Aydemir’in cinayetini konu alacak. Ordu’da bir gasp olayının ardından daha önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Şeker Köseoğlu cinayetinin Faili olduğu ortaya çıkan ve bu cinayetin yanı sıra 5 ayrı olayda da katil zanlısı olduğu düşünülen seri katil hakkında bütün detaylar bugün canlı yayında sizlere ulaşacak. Diğer yandan Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü dedesinin evinin önünde oyun oynadığı sırada kaybolan ve günler sonra cansız bedeni bir dere kenarında bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in ölümüne ilişkin detaylarda bugün izleyenlere aktarılacak.

Müge Anlı 4 Eylül yeni bölüm izleyenler tarafından heyecan içerisinde bekleniyor. Türkiye’yi derinden etkileyen Leyla Aydemir cinayetinde, Leyla’nın babasının amcasının oğlu tutuklanmış ancak cinayeti neden işlediği hala ortaya çıkmamıştı. Geçtiğimiz sezonun son haftasında bu konuyu işleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı henüz Leyla’nın cesedi bulunmadan önce tatile girmişti. O dönem Leyla’yı kaçıran kişinin aile içerisinde ne olabileceği programda çok dinlendirilmiş ancak aile Buna büyük tepki göstermişti. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Eylül yeni bölümde neler yaşandı? İşte Müge Anlı 4 Eylül son bölümde yaşananlar…

HERŞEY BİR GASP OLAYI İLE ORTAYA ÇIKTI

Ordu’daki seri katil olayı aslında bir gasp olayının ardından ortaya çıktı. Askeri kamuflajlı bir kişi tarafından evlerinde Kelepçeleri nereye gasp edilen 2 kişinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında kamera kayıtlarından zamanını kimliği belirlendi. Jandarma ekipleri zanlının evinde yaptıkları aramalarda daha önce öldürülen birçok kişinin eşyalarına rastladı. Özellikle şeker Köseoğlu cinayetine ilişkin Müge Anlı ile Tatlı Sert programının kayıtlarının cep telefonunda bulunması üzerine zanlı gözaltına alındı. Zanlının evinde ve yarın da yapılan aramalar sonucunda Şeker Köseoğlu’nun çalınan ineği ve evinde kaybolan tüfeği bulundu. Gözaltına alınan zanlı hakkındaki suçlamaları kabul etmese de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİRLİKTE YAŞADIĞI KADIN CANLI YAYINA KATILDI

Şeker Köseoğlu cinayeti ve daha 5 ayrı cinayetin katil zanlısı olduğu iddia edilen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu’nun birlikte yaşadığı kadında bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katıldı. Müge Anlı ekibinin yaptığı İnceleme sonucunda katil zanlısının birlikte yaşadığı kadını da dolandırdığı ve kandırarak dairesine alıp başkasına sattığı ortaya çıktı.

BİR CİNAYET ŞÜPHESİ DAHA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Eylül bölümünde şok üstüne şok yaşanıyor. Seri katilin işlemiş olabileceği bir cinayet şüphesi daha gündeme geldi.  Samsun’un Terme ilçesinde 10 Şubat tarihinde evlerinde çıkan yangın sonucu can verdiği düşünülen anne ve iki engelli kız kardeşinin ölümünden de Mehmet Ali Çayıroğlu’nun sorumlu olduğundan endişeleniyor. Evde çıkan yangının elektrikli battaniyeden kaynaklandığının kendilerine söylediğini belirten ailenin oğlu,  evde elektrikli battaniye bulunmadığını ve bazı eşyaların kayıp olduğunu söyledi. Kaybolan 2000 TL paranın ve tüfeğin nerede olduğu bilinmezken bu olayın da diğer cinayetlerle benzerlik taşıması herkesi endişelendirdi.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
29 Haziran 2020 Pazartesi Kabine Toplantısı Saat Kaçta? 1 Temmuz’da Yeni Yasaklar mı Geliyor?
29 06 2020 - 12:35
Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 06 2020 - 11:57
YKS 2020’de Mabel Matiz Sürprizi
27 06 2020 - 17:01
2020 YKS Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı mı? 2020 YKS Ne Zaman Açıklanacak
27 06 2020 - 16:12
İran’da Şaşkınlık Veren Olay! İki Aylık Bebeği Sosyal Medyada Satışa Çıkardılar
27 06 2020 - 14:31
1000 TL Pandemi Destek Başvurusu Açıklandı mı? Pandemi Destek Başvurusu Nasıl Yapılır
27 06 2020 - 13:20
Yorum Yap