Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim 2018 – Berzan Akkuş Öldü Mü, Kayıp Mı?

NAVİGASYONCEMRE KORKMAZ NEREDE?BERZAN’IN AĞABEYİ HERKESİ AĞLATTICEMRE HAKKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİHASAN KALKAN’IN KAÇIRILMASI RÜYASI ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında yine Berzan Akkuş olayına değindi. Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde Mart ayında kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Berzan Akkuş öldü mü yoksa kayıp mı? […]

04.10.2018 - 10:41
04.10.2018 - 12:45
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında yine Berzan Akkuş olayına değindi. Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde Mart ayında kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Berzan Akkuş öldü mü yoksa kayıp mı? Berzan’ı kaçıran ve İran’dan İnterpol görevlileri tarafından alınarak Türkiye’ye getirilen Ali Rıza Eraslan ifadesinde ne söyledi? 14 Yaşındaki Berzan İntikam kurbanı mı oldu? İşte bütün bu soruların yanıtı bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim yeni bölümde yanıt bulacak.

Diğer yandan Türkiye’nin gözü kulağı bu haberde. Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 1 hafta sonra cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in otopsi sonucu herkes tarafından merakla bekleniyor. Sedanur Güzel’in ölümünden sonra olayla ilgisi olabileceği düşünülen üç kişi tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti. Gelecek otopsi sonucuna göre Sedanur Güzel’in cinsel istismara uğrayıp uğramadığı da belli olacak. İşte Müge Anlı 4 Ekim son bölümde yaşananlar…

CEMRE KORKMAZ NEREDE?

16 yaşındaki lise öğrencisi Cemre Korkmaz İstanbul Sefaköy’deki evlerinden 16 Ağustos tarihinde kaçtı. Daha önce de evden kaçan ve yurda yerleştirilen Cemre Korkmaz ilk kaçtığı zaman sevgilisi Fatih’in yanında bulunmuştu. Cemre Korkmaz’ın annesi Dün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katılarak kızını aramaya başladı. Dün gelen ihbar telefonunda Cemre’nin Kadıköy’de barlar sokağında bir barda çalıştığı söylenmişti. İhbarın ardından Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçerek Cemre’nin babası ile birlikte söz konusu bara gitti. Fakat sözü edilen kızın Cemre olmadığı 20 Yaşında Rümeysa isminde bir kız olduğu anlaşıldı. 16 yaşındaki Cemre’den ise hala bir haber yok.

BERZAN’IN AĞABEYİ HERKESİ AĞLATTI

Mart ayında Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’nde Eniştesi Ali Rıza Eraslan tarafından kaçırılan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan Berzan Akkuş hala aranıyor. 14 yaşındaki çocuktan hala haber alınamazken, enişte Ali Rıza Eraslan İnterpol tarafından İran’dan alınarak Türkiye’ye getirildi. Bugün canlı yayına katılan Berzan’ın ağabeyi Güney, ailesinin artık ümitlenmesini istemediğini ve kardeşinin ölmüş olduğunu düşündüğünü söyledi. Gözyaşları içerisinde yaşananları anlatan Güney stüdyoda bulunanları da ağlattı. Diğer yandan Ali Rıza Eraslan’ın kız kardeşi canlı yayına bağlanarak, Akkuş ailesinin de Ali Rıza Eraslan’ın oğlunu kaçırdığını ve 4 gün boyunca alıp olduğunu iddia etti.

CEMRE HAKKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

Müge Anlı canlı yayını devam ettiği sırada telefonla yayına bağlanan Fatih’in halası Maviş Hanım, Ordu’nun Akkuş köyüne tatil ve ailesi geldiği dönemde arabada Cemre’yi de gördüğünü söyledi. Köyde birçok kişinin Bu olaya Tanık olduğunu söyleyen hala, muhtarın ısrarı üzerine köyden gittiklerini ve yanlarında yabancı uyruklu kişilerin de olduğunu iddia etti. Yeniden canlı yayına bağlanan Fatih ise bu iddiaları yalanlarken O gün arabada başka bir kızın olduğunu ama annesinin Suriyeli olduğunu söylemek istemediği için gelinim dediğini öne sürdü. Cemre’nin bulunması için çalışmalar devam ediyor.

HASAN KALKAN’IN KAÇIRILMASI RÜYASI

Trabzon’da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’ın toruna Esma Yılmaz bu defa da dedesinin kaçırıldığını rüyasında gördüğünü iddia etti. Programa katıldı günden bu yana çelişkili ifadeler veren ve herkesin güvenini sarsan Esma Yılmaz dedesini rüyasında gördüğünü ve dedesinin İzzet isimli bir kişi tarafından kaçırıldığını iddia etti. Fakat ailenin bir akrabası telefonla yayına bağlanarak Esma ve ailesinin dedeye tuzak kurmak istediğini dedenin tacizci olduğunu iddia ettiklerini söyledi. Esma ise yapılan röportajındaki kadının yalan söylediğini öne sürdü.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim