Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül Yeni Sezon Bomba Gibi Başladı

Son Güncelleme:
 Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül Yeni Sezon Bomba Gibi Başladı

Türk televizyonlarında 11 sezondan beri ekranlarda olan ve çözdüğü cinayet dosyaları ile adından söz ettiren Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül 2018 yeni sezon ilk bölümü ile bugün yeniden izleyici karşısına çıktı. Başarılı gazeteci Müge Anlı tarafından hazırlanıp sunulan programda geçen sezondan yarım kalan dosyalar yeniden açıldı. Bugünün en dikkat çeken haberi ise Şeker teyze cinayetinin aydınlatılması oldu. Üstelik Şeker teyzenin cinayetinin bir seri katil tarafından işlendiği ortaya çıktı. Müge Anlı bugün Ordu’da seri katil dosyasını açtı.

ORDU’DA SERİ KATİL Mİ VAR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz sezon herkesi üzen bir olayı yaşanmış, evinde tek başına yaşayan Şeker teyze ölü bulunmuştu. Yine Ordu’nun bir köyünde Senai ve Ümit Demir çifti,  evlerinde ölü bulunmuş ve paralarının da kaybolduğu anlaşılmıştı. Yine Ordu’da evlerinde yanarak öldürülen Nuri ve Lütfiye Ustaoğlu çiftinin cinayeti de geçtiğimiz sezon yarım kalmıştı. Program tatildeyken yaşanan bir gasp olayının ardından tam bir seri katil cinayeti çıktı. Yakın bir bölgede iki kişinin gasp edilmesine araştıran Jandarma ekipleri aslında bu üç cinayetinin failine ulaştı. Gasp zanlısının evinde yapılan aramalar sonucunda,  Müge Anlı ile Tatlı Sert programının görüntüleri ortaya çıktı. Jandarma ekiplerinin sorması üzerine zanlı,  programı takip ettiğini ve bu nedenle fotoğrafları çektiğini söyledi. Jandarma evde yaptığı arama sonucunda Şeker Köseoğlu’na ait silahı ve buzağıyı buldu.  Sadece 3 cinayet ile sınırlı kalmadı seri katilin yine yakın bir bölgede evlerinde yanmış şekilde bulunan 3 kişiyi daha öldürdüğü belirlendi. Jandarma şu anda zanlının evinden çıkan eşyaların sahibini araştırmaya devam ediyor. Çünkü yakın bölgelerde evlerinde yalnız yaşayan ve ölümleri şüpheli bulunan 3 aile daha var.

EVİNDEN ÇOK SAYIDA SİLAH VE HAYVAN ÇIKTI

Başta Şeker Köseoğlu’nun katili olduğu düşünülen ve daha sonra seri cinayetlerin faili olduğundan şüphelenilen katil zanlısının evinden maktüllere ait çok sayıda silah ve hayvan da çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayını devam ettiği sırada telefonla yayına bağlanan bir kişide kayınpederinin bu kişi tarafından öldürülmüş olabileceğini düşündüklerini söyledi. Telefona bağlanan damat, kayınpederinin yapılan ilk incelemede kalp krizinden öldüğünü düşünüldüğünü fakat evde bulunan silahın kayıp olması, diğer cinayetlerde olduğu gibi piknik tüpünün gazının açık olması nedeniyle cinayetten şüphelendiklerini söyledi. Bu sırada stüdyoda bulunan Şeker Köseoğlu’nun ailesi de arayan kişinin kayınpederini tanıdıklarını ve kendilerine yakın bir bölgede oturduğunu onun da cinayete kurban gitmiş olabileceğini söyledi.

KARDEŞİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Programda beş ayrı olayda katil zanlısı olarak görülen zanlının evinde yapılan aramalar sırasında kardeşi sinir krizi geçirdi. Bu olaylar hangi bir ilgisinin olmadığını söyleyen kardeş, eğer ağabey bu cinayetleri işlemişse idam edilmesi gerektiğini dile getirdi.

 


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
29 Haziran 2020 Pazartesi Kabine Toplantısı Saat Kaçta? 1 Temmuz’da Yeni Yasaklar mı Geliyor?
29 06 2020 - 12:35
Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 06 2020 - 11:57
YKS 2020’de Mabel Matiz Sürprizi
27 06 2020 - 17:01
2020 YKS Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı mı? 2020 YKS Ne Zaman Açıklanacak
27 06 2020 - 16:12
İran’da Şaşkınlık Veren Olay! İki Aylık Bebeği Sosyal Medyada Satışa Çıkardılar
27 06 2020 - 14:31
1000 TL Pandemi Destek Başvurusu Açıklandı mı? Pandemi Destek Başvurusu Nasıl Yapılır
27 06 2020 - 13:20
Yorum Yap