Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Aralık Yeni Bölümde Akıl Almaz Olay! Birgül Memiş’in Hikayesi Şaşkına Çevirdi

ATV ekranlarının Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümüyle bugün yeniden izleyenlerin karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda Son Günlerin en önemli konusu Birgül Hanım oldu. Faruk Bey ile evliyken başka biri ile görüşen ve bir çocuk sahibi olan Birgül Hanım velayeti Eski eşine verilen çocuğu istiyor. Faruk Bey ise bu çocuğu kendi çocuğu gibi bildiğini ve 4 yıldır kendisinin büyüttüğünü ve çocuğun kendisinden olduğunu düşündüğünü belirterek DNA testi istiyor. Bugün stüdyoya gelen Faruk Bey ve Birgül Hanım yüzleşti. İşte Müge Anlı 3 Aralık son bölümde yaşananlar…

MÜGE ANLI BİLE SİNİRLENDİ

Birgül Memiş, yaklaşık bir haftadır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuk olarak bulunuyor. Faruk Bey ile 18 yaşında evlenen Birgül Hanım başka bir adamdan çocuk yaptığını daha sonra da iki erkeği de arkasında bırakarak başka biriyle görüşmeye başladığını söyleyince Müge Anlı bile sinirlendi. Şu anda da başka bir adamla ilişkisi olan Birgül Hanım eski eşinden çocuğunu almaya çalışıyor. Canlı yayında konuyu anlatan Birgül Hanım’a hem izleyenler hem de Müge Anlı tepki gösterdi.

ESKİ KOCA CANLI YAYINDA

Birgül Hanım ın eski eşi Faruk Bey bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında konuk oldu ve yaşananları anlattı. Çocuğun kendisinden olmadığını bilmediğini söyleyen Faruk Bey eski eşiyle Mart ayında boşandıklarını ve boşandıktan sonra çocuğun başkasından olduğunu söylediğini iddia etti. Çocuğun velayetinin kendisinde olduğunu belirten Faruk Bey DNA testi istediğini ama çocuk kendisinden olmasa bile onu kendi çocuğu gibi bildiğini ve bu nedenle de başkasına vermek istemediğini söyledi. Birgül hanımın kötü bir hayatı olduğunu söyleyen Faruk Bey çocuğa kendi yanlarında çok iyi bak olduğunu ve bu kadına hiçbir çocuğun teslim edilmesini istemediğini dile getirdi.

BABASI TELEFONLA BAĞLANDI

Müge Anlı canlı yayınına Birgül Hanım’ın babası da telefonla bağlanarak kızının birçok konuda yalan söylediğini dile getirdi. Birgül Hanım daha önce cinsel istismara uğradığını bu nedenle ailesinin yanından kaçarak Faruk Bey ile sevmediği halde evlendiğini söylemişti. Baba ise kendilerinin böyle bir durumdan asla haberi olmadığını kızlarının Faruk Bey ile kaçarak evlendiğini ve Faruk Bey’in şiddet uyguladığını dile getirdi.

KAYIP MERAL’İN BAŞINA NE GELDİ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aynı zamanda kayıp Meral Polat da aranıyor. En son İzmir’de bulunan erkek arkadaşının yanına giden Meral Polat günlerdir kayıp. Son olarak sevgilisiyle arabada tartışan ve daha sonra kendisinden haber alınamayan Meral hanımın başına ne geldiği araştırılıyor. Meral hanımın evlenmek üzere olduğu Hüseyin Bey çelişkili açıklamalar aileyi tedirgin ediyor. Aile Meral’in başına bir şey geldiğini ve bunun da Hüseyin tarafından getirildiğini düşünüyor. Bazı görgü tanıkları Meral hanımın kaybolduğu gün bir arabanın bir park yakınında cepte durduğunu ve arabanın içerisinde bulunan kadının iki erkek tarafından darp edildiğini söylüyor. Hüseyin Bey darp iddialarını reddetse de bütün şüpheler onun üzerinde toplanıyor. Müge Anlı ve Ekibi canlı yayında açıklamasa da Meral hanımın Hüseyin Bey’in bir konudan dolayı tehdit ettiği ve bu nedenle Meral hanımın başına bir şey gelmiş olabileceği düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu