Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2020 Sezai Harman Olayında Son Gelişmeler

Eklenme:
 Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2020 Sezai Harman Olayında Son Gelişmeler

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2020 yeni bölümde yine Sezai Harman konusu gündemde. Çocuklarının ve ailesinin programa konuk olarak zehirlendiğini iddia ettiği Sezai Harman olayı ile ilgili yaşanan son gelişmeler izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Sezai Harman’ın eşi tarafından zehirlendiği ve bu şekilde hayatını kaybettiği öne sürülürken eşi Ayşe Harman ise kesinlikle bu iddiaları kabul etmiyor.

Müge Anlı 27 Şubat 2020 yeni bölümü ile bugün ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında yer alan ve işlediği konularla gündeme damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerin en çok konuşulan konusu Sezai Harman olayı. 64 yaşındaki Sezai Harman geçtiğimiz yılın ilk aylarında hayatını kaybetti. Sezai Harman’ın ölümünü şüpheli bulunan çocukları ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak Ayşe Harman tarafından babalarının zehirlendiğini öne sürdü. Ayşe Harman’ın hem öz kızları hem de üvey kızı aynı konuda şikayetçi olunca Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekibi de bu konuyu araştırmaya başladı.

Sezai Harman Eşi Tarafından mı Zehirlendi

Müge Anlı ve ekibinin ulaştığı Sezai Harman’ın eşi Ayşe Harman eşini kesinlikle zehirlemediğini kendisini mirastan men etmek için çocukların böyle bir iddiada bulunduğunu öne sürdü. Ancak Ayşe Harman’ın daha önce defalarca Sezai Bey’i zehirlemek ve evini yakmakla tehdit ettiğini duyan sanıklar ortaya çıktı. Ayşe Harman eşinin olaydan bir gün önce tarlada ilaçlama yaptığını bu nedenle zehirlenmiş olabileceğini iddia ederken köydeki komşular ise tarım ilacı zamanı olmadığını Sezai Bey’in böyle bir şey yapmış olamayacağını söyledi.

Yasak Aşk Yaşadığı Ortaya Çıktı

Diğer yandan Ayşe Harman’ın öz kızlarının gündeme getirdiği iddialar ise akıllara durgunluk verdi. Annesinin daha babası ölmeden yasak aşk yaşamaya başladığını iddia eden kızlar isim vererek bu kişilerin kim olduğunu da ortaya çıkardı. Müge Anlı ekibi Ayşe Hanım’ın yasak aşk yaşadığı iddia edilen kişi ile de görüşme gerçekleştirirken bu kişiyi arabanın kendisinde olduğunu itiraf etti. Ancak Aşk iddialarını kabul etmeyen şahıs sadece onu abla olarak gördüğünü ve yardımcı olmaya çalıştığını dile getirdi.

Savcılık Komşuları İfadeye Çağırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2020 bölümünde Sezai Harman olayı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Savcılık tarafından Sezai Harman’ın köyde bulunan komşuları ifade vermek üzere savcılığa davet edildi. Diğer yandan Ayşe Harman’ın üvey kızı ve damadı hakkında şikayette bulunduğu ortaya çıkarken savcılık bu şikayeti de değerlendirerek kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kuaförüm sensin 7 Ağustos Cuma kim elendi? Haftanın birincisi ve puan tablosu
7 08 2020 - 13:00
Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan tablosu! Hint saçı makyajı konseptinde kim kazandı?
6 08 2020 - 13:09
Asuman Krause Sevgili Dünürüm yarışması ile Zuhal Topal’a rakip olacak
5 08 2020 - 16:43
Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu! Doya Doya Moda YouTube kanalı ve günün birincisi
5 08 2020 - 12:55
Kuaförüm Sensin 5 Ağustos Çarşamba puan tablosu! Günün birincisi hangi takım oldu?
5 08 2020 - 12:16
Kanal 7 yeni Hint dizisi Güz Masalı konusu ne? Güz Masalı oyuncuları
4 08 2020 - 18:39
Yorum Yap