Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Mart Son Bölümde Flaş Gelişme!

Son Güncelleme:
 Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Mart Son Bölümde Flaş Gelişme!

ATV’nin fenomen 3. sayfa programı Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde DNA testi heyecanı yaşanıyor. İstanbul Kumburgaz’da hayatını kaybeden ve hastanede erkek olduğu anlaşılan, Handan ismi ile bilinen ama aslında gerçek kimliği Nail Ç. olan şahsın kızı Tansu, 1994 yılında hastaneden çalınan bebek mi? Günlerdir heyecan içerisinde bu sorunun yanıtı bekleniyordu. Tansu ve Aysel Hanım’a yapılan DNA testinin sonucu bugün açıklandı. Peki, Aysel Hanım 25 yıldır aradığı kızına kavuştu mu? İşte Müge Anlı 27 Mart son bölümde yaşananlar…

ATV’de Müge Anlı’nın sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında heyecanlı bekleyiş. 1994 yılında hastaneden çalınan bir kız bebek, öldükten sonra erkek olduğu anlaşılan bir kadın ve 25 yaşında bir genç kız… Günlerdir Türkiye’nin kitlendiği bu olay bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında neticelenecek. Annesinin aslında erkek olduğunu öldükten sonra öğrenen Tansu’nun 1994 yılında hastaneden çalınan o bebek olup olmadığını DNA testi belirleyecek.

GENÇ KIZIN FİLM GİBİ HAYATI

25 yaşındaki Tansu, son 1 yıldır filmlere konu olacak bir hayat yaşıyor. İstanbul Kumburgaz’da Handan Butik’in sahibi Handan Hanım olarak bilinen kadının fenalaşarak hastaneye kaldırılması ve hayatını kaybetmesi ile başlayan olaylar zincirinde genç kız şok üstüne şok yaşadı. Çünkü, 25 yıldır annesi olarak bildiği Handan hanımın aslında erkek olduğunu hastanede öğrenerek ilk şoku yaşadı. Yıllar boyunca kimliğini gizleyen, 3 farklı kimlik kullanan ve sahte hemşirelik yapan Handan hanımın aslında Nail Ç. olduğu gündeme geldi. O dönem Müge Anlı’nın programına da şüpheli ölüm olarak konu olan olayın ardından savcılığın getirdiği gizlilik kararı nedeniyle yayına devam edilemedi.

AYSEL HANIM BEBEĞİNİ ARAMAK İÇİN GELDİ

İşte tam da bu haber üstüne Aysel Hanım, 1994 yılında Çorlu Devlet Hastanesi’nde dünyaya getirdiği ancak henüz 1 günlükken çalınan bebeğini aramak için Müge Anlı’ya başvurdu. Aysel Hanım, sahte hemşire Handan’ın kızı Tansu’nun kendi bebeği olabileceğini iddia etti. Çünkü, o dönem bebek çalınırken olayı görenlerin tarif ettiği hemşire ile Handan Hanım birebir uyuyordu. Yayın yasağının getirilmesi üzerine konuya ara verildi, yasak kalkınca dosya yeniden açıldı.

DNA TESTİ İLE BELİRLENECEK

Tansu ise bu iddia ile birlikte hayatının ikinci şokunu yaşarken, yıllardır annesi olarak bildiği kişinin kendisini hastaneden çaldığına inanmak istemedi. Ancak, görgü tanıklarının verdiği detaylar uyunca, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek Aysel Hanım ile buluştu ve DNA testi yaptırmayı kabul etti. DNA testi sonucu ise bugün canlı yayında açıklanacak. Sonuç açıklandıktan sonra detayları sizlerle paylaşacağız.

TANSU, YILLAR ÖNCE HASTANEDEN ÇALINAN O BEBEK ÇIKTI

DNA testi sonucunu Müge Anlı canlı yayında açıkladı. Tansu, yıllar önce hastaneden çalınan Aysel Hanımın bebeği çıktı. Sonucun açıklanması ile birlikte stüdyoda herkes gözyaşlarına boğuldu. Müge Anlı’da dayanamayarak canlı yayında hüngür hüngür ağladı. Tansu, eğer o dönem hastaneden çalınmasaydı, adı Funda olacaktı.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Yorum Yap