Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül – Sedanur Güzel Olayında Himmet Uç’un Sorgusu Bitti mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül yeni bölümde yine “Sedanur Güzel’i kim öldürdü” sorusunun yanıtı aranıyor. Kars’ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni taşlarla örtülü şekilde bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in komşusu Himmet Uç, çelişkili ifadeleri nedeniyle Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak sorguya alındı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dün devam ettiği sırada Himmet Uç’un sorgusu hala sürüyordu. Peki, Sedanur Güzel’in ölümü ile Himmet Uç’un bir ilgisi var mı? Daha önce Sedanur güzel olayın da tutuklanan Ertan B.’nin kardeşleri o gün köyde olmalarına rağmen neden köyde olduklarını gizledi? İşte 27 Eylül Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında yaşananlar…

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül yeni bölümde yine faili meçhul cinayetleri işlemeye devam ediyor. Ordu’daki seri katil olayın faili olarak tutuklanan Mehmet Ali Dün Müge Anlı’ya bir mektup yazmıştı. Yine dünden yarım kalan olaylardan biri de Sedanur Güzel olayında gözaltına alınan ve sorguya götürülen Himmet Uç’tu. Peki, Müge Anlı 27 Eylül canlı yayında neler oldu? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

İZMİR’DE İKİ KADIN KAYIP

İzmir’de annesi ve erkek arkadaşı ile birlikte yaşayan Nursel Doğan ve yanındaki Deniz isimli kadın 8 Ağustos’tan bugüne kayıp. Deniz isimli kadının eşcinsel eğilimi olduğu ve erkek olma ameliyatı geçirmek istediği öğrenilirken yaklaşık iki aydan bu yana iki kadından haber alamayan yakınları Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Nursel ve Deniz’i arıyor. Bugün canlı yayına telefonla bağlanan ve kayıp Nursel’in erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Haydar Bey, son olarak iki kadını gördüğünü fakat bir daha kendisinin de haber alamadığını söyledi.

KAYIP DEDEYE TORUNUNDAN ŞOK SUÇLAMA

Yaklaşık 1 yıldan beri Kayıp olan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’da Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranmaya devam ediliyor. Kayıp Hasan dedenin torunu Esma programda şok iddialarda bulundu. Torun Esma, dedesinin kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu iddia etti. Aileden bu iddialara büyük tepki gelirken bugün Esma’nın sevgilisi olduğu ve kayıp Hasan dedeyi öldürdüğü iddia edilen kişi de programa katıldı. Torun Esma aynı zamanda dedesine bir ilaç verilmiş olabileceği iddiasında bulundu. Fakat programda Esma Hanım o sorulan bütün sorular yanıtsız kaldı. Oldukça karışık bir olayı çözmeye çalışan Müge Anlı aynı zamanda Torun Esma’nın dedesine para karşılığında kadın bulmaya çalıştığı iddialarını da araştırıyor.

HİMMET UÇ’UN SORGUSU TAMAMLANDI MI?

Diğer yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının anası konusu olan Sedanur Güzel’in öldürülerek gömülmesi olayında Himmet Uç’un sorgusu hala tamamlanmadı. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan ve ek gözaltı süresi istenen Himmet Uç hala sorguda.  Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına da katılan ve çelişkili ifadeleri ile şüpheleri üzerine çeken Himmet Bey sorgusunda neler söyledi? Bu sorunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor fakat dosyada Savcılık tarafından getirilen gizlilik kararı bulunduğu için Himmet beyin sorgu kayıtlarını ulaşılamıyor. Aynı şekilde Ertan B.’nin kardeşleri üzerindeki şüpheler de devam ediyor. İki kardeş Olay günü köyde olduklarını kabul ediyor fakat neden İlk Anda Bu sorunun yanıtı verilmediği konusunda endişeler sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu