Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül Son Bölümde Sedanur’un katili Bulundu mu?

Türk Televizyonlarının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2018 canlı yayın ile bugün ekranlara geliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında cansız bedeni taşlarla ölçülü şekilde bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in katili aranıyor. Geçtiğimiz hafta pazar günü erik toplamak için evden çıkan bir daha geri dönmeyen Sedanur, […]

24.09.2018 - 9:30
24.09.2018 - 12:56
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Türk Televizyonlarının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2018 canlı yayın ile bugün ekranlara geliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında cansız bedeni taşlarla ölçülü şekilde bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in katili aranıyor. Geçtiğimiz hafta pazar günü erik toplamak için evden çıkan bir daha geri dönmeyen Sedanur, arama çalışmaları sonucunda ölü olarak bulunmuştu. Türkiye’yi yasa boğan haberin ardından Sedanur’u kim öldürdü sorusu herkes tarafından soruluyordu. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı 24 Eylül son bölümde Sedanur’un katili bulundu mu?

SEDANUR’U KİM ÖLDÜRDÜ?

Türkiye 9 yaşındaki Sedanur’a ağlıyor. Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in Otopsi sonucu kan gelmesi bekleniyor. Sedanur güzel olayını araştıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün konuklardan biri yine Himmet Bey oldu. Cuma Günü yayınlanan programda Himmet beyin çelişkili açıklamaları gündem olmuştu. Fakat bugün Müge Anlı bir açıklama yaparak, Himmet Beyin unutkanlık sorunu olduğunu bu nedenle o gün nerede olduğunu hatırlamadığını söyledi. Sedanur olayı hakkında daha önce komşuları Ertan B. tutuklanmıştı. Sedanur dosyasında Savcılık tarafından herhangi bir yayın yasağı uygulanmazken dosyadaki bilgiler ise henüz paylaşılmıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Sedanur’un komşusu Himmet Uç hakkında gündeme getirilen iddialara yanıt veriyor.

ERTAN B.’NİN KARDEŞLERİNDEN NEDEN KİMSE BAHSETMEDİ?

Sedanur cinayetinde ortaya çıkan başka bir gelişme ise olayla ilgili olarak tutuklanan Ertan B.’nin kardeşlerinin o gün köyde olduğuydu. Fakat ne Ertan B. ne de ailesi o gün evde iki kardeşin daha olduğundan bahsetmedi. Bugün Antalya ve Ankara’dan gelerek canlı yayına katılan Özcan ve Torun isimli kardeşler, olay günü balık tutmaya gittiklerini söyledi. Ancak iki kardeşin balık tutmaya gittiği yerin de Sedanur’un cesedinin bulunduğu yere yakın olması kafaları karıştırdı. İki kardeşe de bu iddialar soruldu ancak kardeşler iddialara net bir cevap veremedi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim