Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Ekim 2018 – Sedanur Güzel Cinayetinde Himmet Uç Neden Tutuklandı

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile ATV’de güne damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Ekim 2018 yeni bölümde de gündemine önemli konularına değinmeye devam ediyor. Türk televizyonlarının gündüz kuşağında en çok izlenen yapımlarından biri olan programda bugün yine Sedanur Güzel olayına ilişkin detaylar verildi. Türkiye’nin yakından takip ettiği olayda Seda nurun otopsi sonucunun gelmesi bekleniyor. Cinayetle ilgili olarak 3 kişi tutuklanmış ve bunlardan birinin Müge Anlı’nın programında çelişkili ifadeler vererek büyük tepki çeken Himmet Uç olduğu ortaya çıkmıştı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında neler yaşandı?

Hafta içi her gün ATV’de 10.00 – 13.00 saatleri arasında izleyicilerin karşısına çıkan Müge Anlı 2 Ekim günü de bu geleneği bozmuyor. Sabah saatlerinde canlı yayın ile ekranlara gelen program milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Gündüz kuşağında yayınlanmasına rağmen reytinglerde birinci sırada olan programda son dönemlerde Sedanur Güzel olayı işlense de bu konuda yayın yasağı olduğu için diğer konular gündeme getiriliyor. İşte 2 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar.

BERZAN’I KAÇIRAN ENİŞTE INTERPOL TARAFINDAN TÜRKİYE’YE GETİRİLDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mart ayında işlenen Berzan Akkuş olayında yeni gelişmeler yaşandı. Berzan Akkuş eniştesi tarafından kaçırılmış ve bir daha da kendisinden haber alınamamıştı. Telefonla programa bağlanan enişte Berzan’ı yolda bıraktığını söylese de daha sonra aileden Berzan’ın cesedi karşılığında para istemişti. Olaydan sonra İran’a kaçan ve İran güvenlik güçleri tarafından uyuşturucu ile yakalanarak gözaltına alınan enişte İnterpol tarafından bu sabah saatlerinde Türkiye’ye getirildi. Türkiye getirildikten sonra hemen sorguya alınan eniştenin Berzan’ın ölümü ya da kaybı ile ilgili ne söyleyeceğim merak ediliyor. Bugün Berzan Akkuş‘un annesi ve kardeşi de programa katıldı ve bir an önce bu konunun sonuçlanmasını beklediklerini söyledi.

ESMA, HASAN DEDENİN KAYBOLDUĞU GÜN 112’Yİ NEDEN ARADI?

Müge Anlı canlı yayınında kayıp olarak aranan diğer bir isim ise Hasan Kalkan. Trabzon Çarşıbaşı’nda Yalnız yaşayan 95 yaşındaki Hasan dede yaklaşık 1 yıldan beri kayıp. Hasan Kalkan’ın çocukları bu olaydan Torun Esma’yı sorumlu tutuyor. Esma bir türlü o gün nerede olduğunu açıklayamıyor ve çelişkili ifadeler kullanıyor. Aynı zamanda Esma’nın o gün de telefondan 112’yi araması ve yanlışlıkla aradığını söylemesi de suçlamaların odağında olmasına neden oluyor. Esma Her ne kadar cep telefonundan 112’nin aranmasının yanlışlıkla olduğunu söylese de Hiç kimse Bu ifadelere inanmıyor ve Hasan Kalkan’ın kaybolması ile ilgili Esma’nın ilişkisi olduğu düşünülüyor. Ayrıca canlı yayın sırasında Esma’nın sürekli ağlaması da dikkatlerden kaçmıyor.

SEDANUR GÜZEL’İN OTOPSİ SONUCU ÇIKTI MI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde herkesin merakla beklediği O soruya da yanıt verildi. Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in otopsi sonucu çıktı mı? Müge Anlı’nın ekibi yaşanacak yeni bir gelişme için şu anda Kars Cumhuriyet Başsavcılığı önünde bekliyor. Olayla ilgili 3 kişinin tutuklanmasına rağmen henüz Sedanur Güzel’in otopsi sonucu çıkmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu