Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat 2019 Son Bölüm

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Yeni Bölümde Şok Olay! Dün Aranmaya Başlanmıştı Cesedi Bulundu

Atv'nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat yeni bölümde de izleyenleri etkileyecek konuları gündeme geliyor. Müge Anlı 12 Şubat 2019 yeni bölümde henüz Dün aranmaya başlayan ve aynı gün cesedi bulunan Sibel Gökbulut konusu işleniyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında yaşananlar…
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
1 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

Atv’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Kırıkkale’de kaybolduktan sonra Ailesi tarafından aranmaya başlanan Sibel Gökbulut konusu işleniyor. 9 günden beri kızlarından haber alamayan aile önce polise ardından da Müge Anlı programına başvurmuştu. Dün yayınlanan canlı yayında Müge Anlı genç kadını aramaya başladı.

Müge Anlı’nın Hemen Ardından Ceset Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınının bitmesinden sadece saatler sonra genç kadının cesedi bulundu. Bir sulama kanalında bulunan genç kadının cesedi üzerinde yapılan ilk inceleme sonucunda dövülerek öldürüldü anlaşıldı. Polis ekiplerinin olayla ilgili olarak 5 kişiyi gözaltına aldığı öğrenildi. Zaten Müge Anlı’da Dün canlı yayın sırasında olayla ilgili gözaltıların başladığını söylemişti. Sibel Hanım o gece erkek arkadaşı ile birlikte o gece bir eve gittiği ve daha sonrasında geri dönmediği konuşulmuştu.

Müge Anlı bugün canlı yayında Sibel Gökbulut cinayeti ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Yayın sırasında polis ekiplerinin genç kadının kaybolduğu bağ evine gittikleri sırada 3 kilometre mesafede bulunan bir hızlı tren inşaatında cesedi bulduklarını söyledi. Olayla ilgili 4 kişinin gözaltına alındığını söyleyen Müge Anlı 3 kişinin serbest kaldığını bir kişinin ise cinayet şüphesi ile hala sorguda olduğunu dile getirdi.

Dövülerek Öldürüldüğü İddia Ediliyor

Kayıp olarak atandıktan sonra cesedi bulunan Sibel Gökbulut cinayetine ilişkin Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Şubat 2019 programında verilen bilgiler arasında kadının dövülerek öldürüldüğü de vardı. Ancak Müge Anlı, Kadının alkollü olduğu için su kanalına düşmüş olma ihtimali üzerinde de duruyor. Kafalara takılan bir yerde soru işareti ise Sibel Gökbulut’u öldürdüğü iddia edilen sevgilisi Ömer’in kolunun nasıl kırıldığı. Olaydan sonra gözaltına alınan kişilerden biri olan ve canlı yayına telefonla bağlanan şahıs ise Ömer Bey’in kolunu kendisine kırmış olabileceğinin konuşulduğunu söylüyor.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"