Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim 2018! Murat Tekin Neden Kaçtı, Yanlış İlişkileri mi Vardı?

NAVİGASYONORTAOKUL ÖĞRENCİSİ KIZ EVDEN KAÇTIMURAT TEKİN’İN BAŞINA NE GELDİ?Eşi: Paradan Haberim YokMurat Beyi İş Yerine Gelip Soran Sakallı Kişi Kim? ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim 2018 yeni bölüm ile bugün yine izleyenlerin karşısına çıktı. Haftanın son gününde programda kayıp olanlar aranmaya devam ediyor. Bugün gündemde önemli konular var ama 6 […]

12.10.2018 - 10:28
12.10.2018 - 12:21
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim 2018 yeni bölüm ile bugün yine izleyenlerin karşısına çıktı. Haftanın son gününde programda kayıp olanlar aranmaya devam ediyor. Bugün gündemde önemli konular var ama 6 Ekim Cumartesi günü Niksar’da kursa gitmek için evinden çıkan Göknur Çakır’a öncelik verildi. Yaklaşık bir haftadır haber alınamayan ortaokul öğrencisi kız nerede? Küçük kızın ailesi bugün canlı yayına katılarak kızların aramaya başladı. Henüz 12 yaşında olan ama daha büyük gösteren Göknur kaçtı mı kaçırıldı mı? İşte Müge Anlı 12 Ekim son bölümde yaşananlar…

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında oldukça önemli konulara değiniyor. Günlerdir konuşulan Hasan Kalkan konusu herkes tarafından merak edilirken dün gündeme gelen Murat Tekin konusu da büyük ilgi gördü. Bir yandan bu konuları araştırmaya devam eden Müge Anlı diğer yandan da İstanbul’da 18 Eylül tarihinden beri Kayıp olan 45 yaşındaki gayrimenkul zengini Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nu aramaya devam ediyor. Özellikle Murat Tekin olayında yerine oturmayan birçok konu var ve Müge Anlı bu konunun üzerinde çok duruyor.

ORTAOKUL ÖĞRENCİSİ KIZ EVDEN KAÇTI

Tokat Niksar’a bağlı Kırkkızlar Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşayan 12 yaşındaki Göknur Çakır 6 Ekim Cumartesi günü kursa gidiyorum diyerek Evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Son olarak Beyza isminde bir arkadaşı ile göründüğü söylenen 12 yaşındaki kız nerede? Aile bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına katılarak kızlarına aramaya başladı. Küçük kızın 12 yaşında olduğu fakat fiziki olarak daha büyük gösterdiği belirtildi.

MURAT TEKİN’İN BAŞINA NE GELDİ?

Aydın’da belediyede temizlik işçisi olarak çalışan Murat Tekin Kurban Bayramı’ndan bu yana kayıp. Eşi ve çocuklarının tatilde olduğu sırada son olarak güvenlik kameralarına takılan ve Elimde bir çanta ile görülen Murat Tekin’in akıbeti merak ediliyor. Murat Tekin hakkında farklı ilişkiler yaşadığı iddiaları gündeme gelirken eşinin de Murat Tekin aldattığı öne sürüldü. Eşi bu iddiaları yalanladı da birçok kişi telefonla canlı yayına bağlanarak böyle iddiaları gündeme getirmeyi devam etti. Eve 2000 TL para bırakan aynı zamanda bankadan 1000 TL daha Para çektiğin iddia edilen Murat Tekin asgari ücrette geçimini nasıl sağlıyordu? Ayrıca bugün gündeme gelen bir iddia ise Murat Tekin’in 30 35 bin lira kadar parası olduğu yönünde oldu.

Eşi: Paradan Haberim Yok

Tekin’in canlı yayına telefonla bağlanan iş arkadaşı kendilerine sohbet sırasında bankada 30 – 35 bin lira parasının olduğunu söylediğini öne sürdü. Her zaman disiplini ve sağlıklı olduğu işine de zamanında gidip geldiği belirtilen Murat Tekin’in tarihi Eserle alakası olup olmadığı araştırılıyor. Temizlik işçisi Murat Bey’in eşi ise kendisinin böyle bir paradan haberi olmadığını söyledi.

Murat Beyi İş Yerine Gelip Soran Sakallı Kişi Kim?

Diğer yandan Murat Bey’in başka bir çalışma arkadaşı ise Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına telefonla bağlanarak bir gün iş yerine sakallı birinin geldiğini ve Murat Bey sorduğunu söyledi. Telefonla bağlanan kişi daha sonra Murat Bey bu kişinin kim olduğunu sorduğunu ve “Boşver, sapığın biri işte” yanıtını aldığını anlattı. Murat Tekin’in cinsel kimliği konusunda kafa karıştıran açıklamalar yapılırken eşi de böyle bir eğilimi olduğunu doğruladı. Fakat kayıt Murat Bey’in o gün eve para bırakması da akılları karıştırdı. Çünkü Murat Bey’in eşi Sakine Hanım, Eşinin çok tutumlu biri olduğunu öyle eve hiçbir zaman para bırakmadın ve bunu alışık olmadıklarını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim