Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ekim 2018 Yayınında Flaş Gelişmeler – Gayrimenkul Zengini İş Kadını Yasemin Oruçoğlu Nerede?

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ekim 2018 yayınında flaş gelişmeler yaşandı. Kayıp Nursel ve Deniz ile ilgisi olduğunu düşünülen Haydar Sırça nerede çıktı? İstanbul’da 18 Eylül tarihinden beri Kayıp olan gayrimenkul zengini iş kadını Yasemin Oruçoğlu’nun başına ne geldi? İşte Müge Anlı 11 Ekim 2018 son bölümde yaşananlar…
Yorum Yap
3 dk okuma süresi
11 Ekim 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Müge İle Tatlı Sert bugün canlı yayınında önemli konuları işlemeye devam ediyor. Kayıp deniz ve Nursel olayına ilişkin açıklama yapan Müge Anlı, Nursel hanımın sevgilisi Olduğu öğrenilen, Haydar Sırça hakkında önemli görüşmeler yaşandığını söyledi. Bildiğiniz üzere Haydar Bey Nursel ve Deniz’in kaybolmasının ardından arkasında bir intihar notu bırakmış ve ortadan kaybolmuştu. Dün sabah saatlerinde Silivri’de polislerin yol kontrolü sırasında Haydar Bey kendisine de kimlik kontrolü yapılacağını anlayınca yanında bulunan tarım ilacını içerek intihar girişiminde bulundu. Haydar beyin şu anda Silivri’de de bir hastanede yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ekim 2018 yayınında eylül ayından bu yana Kayıp olan Gayrimenkul zengini iş kadını Yasemin Oruçoğlu hakkında da gelişmeler yaşandı. Yasemin Oruçoğlu’nun sevgilisi olduğu iddia edilen Yüksel Bey kendisine bir mesaj geldiğini ve mesajda Yasemin hanımın Eylül ayında Gürpınar’a gittiğinin yazdığını söyledi. İşte Müge Anlı son bölümde yaşananlar…

EVİNDE KORNİŞ DÜŞMÜŞTÜ

Kayıp Yasemin Oruçoğlu’nun Oğlu bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlanarak annesinin Aslında 6 Eylül tarihinden beri kayıp olduğunu kendilerinin 17 Eylül tarihinde kayıp başvurusu yaptıklarını söyledi. Annesinin WhatsApp’ta son görülmesini de 6 Eylül olduğunu söyleyen genç, polis ekipleri ile birlikte annesinin evine gittiklerini ve çilingir ile kapıyı açtırdıklarını dile getirdi. Evin içerisinde anormal bir şey olmadığını fakat perde kornişinin düşmüş olduğunu gördüklerini anlatan genç başka da şüphelendiği bir şey olmadığını dile getirdi.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ MURAT TEKİN NEREDE?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Aydın’da Sır Gibi ortadan kaybolan temizlik işçisi Murat Tekin de aranıyor. Bugün canlı yayında gündeme gelen iddialar ise herkesi şok etti. Temizlik işçisi Murat Tekin’in farklı ilişkileri olduğu ve karısının da başka biriyle ilişkisi olduğu öne sürüldü. Murat Tekin ağabey canlı yayına konuk olurken telefonla bağlanan yengesi ise eşinin başka birisi ile ilişkisi olduğunu Kendisine söylediğini belirtti. Murat Tekin’in eşi Sakine Hanım ise böyle bir konu olduğundan reddetti. Sakine hanımın annesi ise canlı yayında bunların hepsinin iftira olduğunu ve haklarında dedikodu çıkartarak kızının adının çıkartıldığını öne sürdü. 3 çocuk babası temizlik işçisi Murat Tekin’in evliliğinde sorunlar olduğu iddia edilirken eşi ise bu iddiaları tamamen reddediyor.

Şok İddialar

Belediyede temizlik görevi olarak çalışan Murat Tekin, bir süre önce ortadan kayboldu. 2 gündür Müge Anlı’da aranan Murat Bey hakkında farklı ilişkileri olduğu gündeme gelirken, telefonla bağlananlar ise Murat Bey’in eşinin başka biriyle ilişkisi olduğunu gündeme getirdi. Murat Bey’in kayınvalidesinin daha önce yaptığı bir konuşma sırasında kızının başka birisi ile ilişkisi olduğunu ve eve Parayı bu kişinin getirdiğini söylediği iddia edilirken kayınvalide bu iddiayı kabul etti ve sinirli o anda söylediğini anlattı. Telefonla canlı yayına bağlanan Murat Bey’in çocukluk arkadaşı ise Murat Bey’in eşinin ne olduğunu bütün ardından bildiğini orada farklı isim kullandığını dile getirdi. Kayıp Murat Tekin’in karısı yüzünden kaybolduğunu iddia eden çocukluk arkadaşı aynı zamanda Murat Bey’in ablası vefat ettikten sonra bunalıma girdiğini iddia etti. Müge Anlı telefonla bağlanan kişiye Sakine Hanım hakkında dedikoduları değil de gözüyle gördüğü bir şey olup olmadığını sordu. Telefonla bağlanan kişi ise onu Murat Bey’in ağabeyinin iyi bildiğini söyledi.

“Ne Geldiyse Karısının Başının Altından Çıktı”

Telefonla bağlanan kişi Murat Bey’in başına ne geldiyse karısının başının altından çıktığını iddia ederken karısının çarpık ilişkileri olduğunu bu nedenle Murat Bey’in başına bir şey gelmiş olabileceğini söyledi.

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com