Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ekim Yeni Bölüm – Gayrimenkul Zengini Kadının Başına Ne Geldi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert gündeme getirdiği dosyalarla yankı uyandırmayı sürdürüyor. 10 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümde ikiz çocuklar aranıyor. Babaları cezaevindeyken anneleri tarafından bir karakolun önüne bırakılan ikiz çocuklar evlatlık mı verildi, yoksa hala kurumda mı? Bu sorunun yanıtına artık adım adım yaklaşılırken Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni gündeme gelen diğer bir konu ise 45 yaşındaki gayrimenkul zengini iş kadını Nazmiye Oruçoğlu oldu. 18 Eylül tarihinden bu yana kayıp olan Nazmiye Oruçoğlu’nun başına ne geldi? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında bu sorunun yanıtını aramaya devam ediyor. Nazmiye Hanım’ın daha önce 2 defa evlendiği ve son olarak da bir sevgilisi olduğu ve sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı 10 Ekim 2018 canlı yayında tabii ki Hasan Kalkan konusu da bırakılmadı. Bir yıldan beri Kayıp olan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’ın başına ne geldi sorusu hala herkes tarafından merak ediliyor. Hasan dedenin torunu Esma, dedesinin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince aile ayağa kalkmıştı. 95 yaşındaki dedenin cinsel taciz suçlaması ailenin yanı sıra Müge Anlı ve ekibini de sinirlendirdi. Ayrıca Esma’nın çelişkili ifadeleri nedeniyle herkesin kafasında soru işaretleri oluşmaya devam ediyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

İKİZ BEBEKLERİN DEVLET GÜVENCESİNDE OLDUĞU BELİRLENDİ

Anneleri tarafından babaları cezaevine girince bir karakolun önüne bırakılan ikiz bebeklerin devlet güvencesine alındığı belirlendi. Yanlış soy isimle arandıkları için bulamadıkları belirlenen 2 bebekler kurma verildikten sonra Yıldız soy ismini aldı. Kurumdan yapılan açıklamada bebeklerin 15 gün kadar kurumda tutulduğu sağlıklı olduklarının belirlenmesinin ardından evlatlık verildiği belirtildi. Tüm bebekler için gerekli olan bu durum ikiz bebeklere uygulandı mı sorusunun yanıtı ise hala aranıyor.

GAYRİMENKUL ZENGİNİ KADINA NE OLDU?

İstanbul’da 18 Eylül tarihinde ortadan kaybolan ve kaybolduğunu 13 gün sonra farkına var olan gayrimenkul zengini iş kadını Nazmiye Oruçoğlu’nun başına ne geldi sorusunun yanıtı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Aramaya devam ediyor. Yakın çevresi arasında Yasemin ismi ile de tanınan Nazmiye Hanım’ın daha önce başından iki evlilik geçtiği ortaya çıktı.

Evliliklerinde Şiddet Gördü

İlk evliliğini halasının oğlu ile yapan Nazmiye Hanım bu evlilikte şiddet gördü. Evli olduğu sırada Yine kendisi gibi evli olan Atay ve ile görüşmeye başlayan Nazmiye Hanım bir süre sonra halasının oğlundan boşandı ve Atay Bey ile evlendi. Atay Bey ile olan evliliğinden bir kız çocuğu dünyaya gelen Nazmiye Hanım Bu ilişkide de sorunlar yaşamaya ve şiddet görmeye başladı.  Atay Bey ile olan ilişki sırasında daha Zonguldak’tan Yüksel Bey ile aşk yaşamaya başlayan Nazmiye Hanım daha sonra bu evliliğine de son noktayı koydu.

Eski Eşleri ve Sevgilisi ile Para Sorunu Yaşadı

Gayrimenkul zengini olduğu söylenen Nazmiye Hanım hem eski eşleri ile hem de şu anda sevgilisi olduğu iddia edilen Yüksel Bey ile maddi konuda problem yaşadı. Bu kişilere Para veren fakat verdiği paraları geri alamayan Nazmiye Hanım paraları istediğinde ise tehdit edildi. Ayrıca Nazmiye Hanım’ın Bankada bir kasası olduğu ve senetleri burada tuttu da öne sürüldü. Oldukça cimri bir kadına olduğu söylenen ve bir kuruşunu bile kimseye vermediği iddia edilen Nazmiye Hanım’ın sevgilisi Yüksel Bey kadından sürekli para almakla suçlanandı.

Yüksel Bey İddiaları Kabul Etmedi

Nazmiye Hanım’ın en son ilişki yaşadığı Yüksel Bey, hakkında gündeme gelen bütün iddiaları reddetti. Yasemin Hanım’ın üzerinde asla nakit para taşımadığını ve kimseye de para vermediğini söyleyen Yüksel Bey kendisinin bu kadınla ilişkisinin aylar önce bittiğini ve evliliğinden mutlu olduğunu söyledi. Nazmiye Hanımdan neden ayrıldığının sorulması üzerine Yüksel Bey eşi ile boşanmasını istediğini fakat kendisini Nazmiye Hanım’ın sevmediği için ayrıldığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu