Haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Ekim 2018 – Sedanur Cinayetinde Tutuklanan 2 Kişi Kim?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümü ile bir kez daha izleyenlerin karşısında. Yeni ayın ve yeni haftanın ilk gününde izleyiciyle buluşan fenomen programda Sedanur Güzel cinayeti hakkında yeni gelişmeler var. Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği anlaşılan 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili hafta sonu Savcılık önemli açıklamalarda bulundu. Savcılık tarafından cinayete ilişkin iki kişinin daha tutuklandığı bilgisi verildi. Ancak bu kişilerin kimlikleri açıklanmadı. Peki, Sedanur cinayetinde tutuklanan 2 kişi kim?

1 Ekim 2018 Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında Sedanur cinayetinde tutuklanan kişilerin açıklanması bekleniyor. Kamuoyunun en çok merak ettiği konulardan biri ise küçük çocuk cinsel istismara uğradı mı sorusu. Herkesi derinden etkileyen Sedanur Güzel olayına ilişkin yaşanan son gelişmeler neler? Bütün bu soruların yanıtı bugün Müge Anlı canlı yayın ile sizlere ulaşacak. Bizde programda yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz…

KAYIP NURSEL’İN SEVGİLİSİ DE ORTADAN KAYBOLDU

İzmir’de kaybolan Nursel Doğan’ın sevgilisi Haydar Sırça da kayıplara karıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını arayan Haydar Sırça’nın kızı babasının arkasında not bıraktığını ve daha sonra kaybolduğunu söyledi. Psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen Haydar Sırça’nın nerede olduğu kadınların yanına mı gittiği henüz bilinmiyor. Nursel Doğan ve Deniz’den de hala bir haber yok.

SEDANUR CİNAYETİNDE TUTUKLU SAYISI 3 OLDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sedanur cinayetine ilişkin verilen bilgilerde tutuklu sayısının 3’e çıktığı belirtildi. Cinayet ile ilgili olarak tutuklanan isimlerden biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınına katılan Himmet Uç oldu. Kars Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamanın da okunduğu programda Savcılık tarafından tutuklananlardan birinin itiraflarının olduğunun belirtildiği söylendi. Ayrıca savcılık açıklamasında Sedanur Güzel’in cinsel istismara uğradığını ilişkin henüz bir bulguya rastlanmadığı da belirtildi. Müge Anlı ise cinsel istismar tartışmaları konusunda çocuğun cenazesine bulunduğunda ilk bakışta cinsel istismara uğradığını anlaşılacak bir durumu olmadığını bu nedenle örnekleme çalışması yapıldığını ve sonuçların beklendiğini dile getirdi. Yani savcılığın bir şey farklı olmadığını bakılınca anlaşılacak bir durum olmadığı için Henüz bir açıklama yapılmadığını söyledi.

Adli Tıp Kurumu’ndan Gelecek Rapor Bekleniyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi ise hala Kars’ın Kağızman ilçesinde Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek raporu bekliyor. Canlı bağlantı yapılan ekip raporun bugün ya da yarın çıkmasını beklediklerini Bu nedenle de adliye önünde haber nöbetinde olduklarını söyledi.

Kars Valisi’nden Aileye Taziye Ziyareti

Sedanur güzel cinayetinde adli tıp raporu beklenirken Kars Valisi Rahmi Doğan da köye gelerek aileye taziye ziyaretinde bulundu. Konu hakkında bir açıklama yapan Vali Doğan, kendisine şu anda bir şey söylemesinin doğru olmadığını, işin kendisinden çıktığını ve Savcılık tarafından yapılacak açıklamayı kendisinin de beklediğini söyledi.

Tutuklanan 3 Kişiden 1’inin İtirafı mı Var?

Müge Anlı ise Kars savcısının yaptığı açıklamaya dikkat çekti. Kars Cumhuriyet savcısının yaptığı açıklamada “ şüphelilerden birinin itirafı” İfadelerini kullanması cinayeti itiraf edilip edilmediği konusunda kafaları karıştırdı. Müge Anlı bu konunun ayrıntılarını bildiklerini ancak haberin yayın yasağı olması nedeniyle açıklama yapamadıklarını söyledi.

HASAN KALKAN’IN BAŞINA NE GELDİ?

Müge Anlı Trabzon’da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’ı aramaya devam ediyor. Hasan dede, sır dolu bir şekilde ortadan kaybolurken, torun Esma konusunda şüpheler giderek artıyor. Dedesinin kaybolduğu gün ilaç almaya gittiğini söyleyen Esma’nın bir yalanı daha ortaya çıktı. Esma’nın babası verdiği ifadede o gün değil bir gün sonra Esma’nın Akçaabat’a gittiğini söyledi. Ayrıca guatr hastası olduğunu söyleyen Esma’nın raporu olmasına rağmen ilacı neden para vererek aldığı konusunda da şüpheler birikti. Aradan geçen bir yıla rağmen Hasan Kalkan’dan hala bir haber yok. Hasan Kalkan’ın öldüğü yönünde şüpheler giderek artıyor. Fakat Hasan dede nasıl öldü ve cesedi nerede hala bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu