Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Hasan Ay cinayetinde sürpriz tanık! Hasan Ay Nevzat Aydın zannedilerek öldürüldü

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Hasan Ay cinayeti konuşuluyor. Aydın'da arabasının içerisinde cinayete kurban giden gencin ölümü ile ilgili olarak bugün sürpriz görgü tanığı ortaya çıktı. Peki Müge Anlı Hasan Ay cinayetinde son durum ne? Hasan Ay yanlışlıkla mı öldürüldü?
Eklenme:
 Müge Anlı Hasan Ay cinayetinde sürpriz tanık! Hasan Ay Nevzat Aydın zannedilerek öldürüldü

Müge Anlı Hasan Ay cinayetinde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Bir süredir gündemde olan cinayetle ilgili bugün canlı yayına telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir izleyici 6 yıl önce pusu kurularak öldürülen Hasan Ay’ın yanlışlıkla öldürüldüğünü iddia etti. Hasan Ay cinayetinde yasak ilişkiler detayları dikkatlerden kaçmazken katillerin Nevzat Aydın zannederek Hasan Ay’ı öldürdüğü öne sürüldü. Müge Anlı Hasan Ay cinayeti son durum ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Müge Anlı Hasan Ay cinayeti

Hasan Ay, Aydın İncirliova ilçesi Osman Bükü Mahallesi girişinde 21 Eylül 2014 tarihinde kullandığı aracın içerisinde ölü olarak bulundu. Olay önce kaza zannedildi ancak yapılan İnceleme sonucunda gencin 2 kurşunla öldürüldüğü tespit edildi. Hasan Ay’ın katillerin yakalanması için 6 yıldır emniyet güçlerinin çalışmaları devam ederken aile çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmakta buldu. Yaklaşık 2 haftadan bu yana Müge Anlı’da Hasan Ay cinayeti konuşulmaya devam ederken bugün sürpriz gelişmeler yaşandı.

Sürpriz görgü tanığı ortaya çıktı

Hasan Ay cinayeti ile ilgili bugün ismini vermek istemeyen bir kadın Müge Anlı ile Tatlı Sert programına önemli açıklamalar yaptı. Köyde konuşulan dedikoduyu Müge Anlı’ya anlatan kadın, “Nevzat Aydın’ın İncirliova’da bir ailenin geliniyle beraber olduğunu duyduk. Birden fazla kişi ile birlikte olduğu söylenen Nevzat abi beyaz bir spor arabayla geldi. Ben arkaya, ablam ön tarafa oturdu. Hasan Ay’ı da yoldan aldık, o zaman tanıştık kendisi ile. Cinayet günü Nevzat Abi ile konuşmaya gitmişti Hasan Ay. O yüzden o çocuğa orada pusu kurulduğunu konuşuyorlar.” dedi.

Hasan Ay yanlışlıkla öldürülmüş olabilir

Görgü tanığının yaptığı son açıklamalarının ardından Müge Anlı’da bu ifadelerin çok mantıklı geldiğini söyledi. Hasan Ay’ın yanlışlıkla öldürülmüş olabileceğini katillerin onu Nevzat Aydın zannederek vurmuş olabileceğini söyleyen Müge Anlı buna neden olarak ise Nevzat Aydın’ın Hasan’ın arabasını Sürekli kendi arabası olarak tanıtmasını gösterdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap