Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum! Halil Ergül 30 Nisan’da ölü bulundu

ATV'de bant kaydı olarak ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde Halil Ergül olayı işleniyor. Uzun zamandan beri ortada olmayan ve kızlarının 9 gün boyunca babalarını aramak için hiçbir girişimde bulunmadığı talihsiz adamın başına ne geldiği merak ediliyor. Peki Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum ne? Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu?
Eklenme:
 Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum! Halil Ergül 30 Nisan’da ölü bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs tedbirleri nedeniyle ara vermek zorunda kalmış ve ATV ekranlarında bant kaydı olarak yayınlarına devam etmişti. Bant kaydı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eski olaylarda yeniden gündeme geldi. İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği olaylardan biri de 25 Aralık 2019 tarihinde maaşını çekmek için evinden çıkan ve bir daha da geri dönmeyen Halil Ergül olayı oldu. Kızlarının 9 gün boyunca Halil Ergül’ü aramak için hiçbir girişimde bulunmamaları Müge Anlı’yı şüpheye düşürürken hesaplarında herhangi bir hareketlilik olmaması da şüpheleri iyice arttırdı. Konuyu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yakından takip eden izleyicilerde Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül ne oldu? Halil Ergül olayı son durum ne gibi soruların yanıtını araştırıyor.

Halil Ergül olayı son durum ne?

Halil Ergül olayı son durum ne? Uzun zamandan beri kayıp olan Halil Ergül hala bulunamadı. Birlikte yaşadığı kızının olaydan 9 gün sonra kayıt başvurusu yapması, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun süre boyunca tartışma konusu olmuş şüpheler genç kız ve annesi üzerinde yoğunlaşmıştı. Halil Ergül’ün 28 yaşında olan kızı babasının daha önce de birçok defa babaannesinin yanına gittiğini kaldığını bu nedenle de şüphelenmediklerini söylemişti. Halil Ergül’ün her gün görüştüğü yakın arkadaşları ise kesinlikle haber vermeden hiçbir yere gitmeyeceğini birkaç gün önce çok üzgün gördüklerini söyledi.

Halil Ergül’ün son görüntüleri bulundu

2019 yılının Aralık ayında ortadan kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan Halil Ergül’ün son görüntüleri ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bulduğu görüntülerde talihsiz adamın güçlükle yürüdüğü dikkatlerden kaçmadı. 25 Aralık 2019 günü Erzincan’da bulunan evinden ayrılan ve bir daha geriye dönmeyen Halil Ergül için emniyet müdürlüğü ekipleri AFAD ve komando ekipleri ile birlikte Karasu Nehri kıyısında uzun süre boyunca arama çalışması yürüttü. Ancak yürütülen çalışmalardan herhangi bir sonuç alınamadı.

halil ergül

Halil Ergül’ün cesedi bulundu

Halil Ergül’den acı haber 30 Nisan 2020 tarihinde geldi. Bir çoban Erzincan yeni çevre yolu askeri birlik yakınlarında bulunan ve büyük bir bölümü çürümüş olan cesedi ihbar etti. Trabzon Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan İnceleme sonucunda cesedini 25 Aralık 2019 tarihinde ortadan kaybolan Halil Ergül’e ait olduğu kesinleşti. Halil Ergül’ün cenazesi Erzincan’da toprağa verilirken ölüm nedeninin ise yapılacak olan detaylı İncelemeden sonra belirleneceği öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap