Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı Halil Ergül katili kim? Halil Ergül bulundu mu kim öldürdü?

Müge Anlı Halil Ergül son durum herkes tarafından merakla araştırılıyor. ATV’nin sevilen programını yakından takip eden izleyiciler tekrar bölümlerinde yeniden gündeme gelen Halil Ergül olayında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Halil Ergül, 25 Aralık 2019 tarihinde Erzincan kent merkezinde ortadan kaybolmuş ve yaklaşık 2 ay boyunca kendisinden haber alınamamıştı. Bir ayağı sorunlu olan ve aynı zamanda epilepsi hastası olan 61 yaşındaki adamın başından geçenler izleyiciler tarafından da merak ediliyordu. Peki Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum ile ilgili detaylar haberimizde…
Eklenme:
 Müge Anlı Halil Ergül katili kim? Halil Ergül bulundu mu kim öldürdü?

Erzincan kent merkezinde yaşayan ve 25 Aralık 2019 tarihinde evinden maaşını çekmek için çıkan Halil Ergül’den bir daha haber alınamamıştı. Maaş hesaplarında da herhangi bir hareket olmayan 61 yaşındaki adamın ortadan kaybolması şüpheli bulundu. Bunun üzerine Ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak talihsiz adamı aramaya başladı. Müge Anlı ve ekibi bu konu üzerinde titizlikle dururken izleyiciler de konuyu yakından takip ediyordu. ATV ekranlarında koronavirüs tedbirleri nedeniyle yayınlarını ara veren ve bant kaydı olarak yayınlanmaya başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Halil Ergül olayı yeniden gündeme geldi. Peki Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül Ne oldu? Halil Ergül olayı ile ilgili son gelişmeler haberimizin devamında…

Eşi ve kızı şüpheleri üzerine çekti

Halil Ergül’ün kardeşleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru yaparak kardeşlerini aramaya başladı. 61 yaşındaki adamın kaybolmasından 9 gün sonra kayıt başvurusu yapan kızı ve eşi programda şüpheleri üzerine çekerken verdikleri çelişkili ifadeler Müge Anlı’nın da dikkatinden kaçmadı. Talihsiz adamı uzun süre aramamaları, hiçbir şekilde merak etmemeleri herkesin tepkisine neden oldu.

Haber vermeden gitmeyeceğini söylediler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yapılan araştırmalar sonucunda Halil Ergül’ün son görüntüleri de bulundu. Görüntülerin çekildiği bölgelerde polis tarafından araştırma yapıldı ancak herhangi bir sonuca ulaşılamadı. Diğer yandan Halil Ergül’ün sürekli görüştüğü yakın arkadaşları daha yaptıkları açıklamalarda talihsiz adamın haber vermeden hiçbir yere gidemeyeceğini söyledi.

Halil Ergül ölü bulundu

Yıl başında Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu olan Halil Ergül 30 Nisan günü bir çoban tarafından ölü olarak bulundu. Çobanın bulduğu ceset üzerinde inceleme yapan ekipler Halil Ergül’e ait olduğunu düşünürken adli tıp kurumunda yapılan İnceleme sonucunda da gelseydin talihsiz adamı ait olduğu kesinleşti. Detaylı İncelemeden ardından olayın cinayet mi yoksa doğal ölüm mü olduğu anlaşılacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 23 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 12:00
SHOW TV Kuaförüm Sensin 23 Eylül Çarşamba birincisi kim? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 11:25
TV yayın akışı 23 Eylül 2020 Çarşamba! FOX TV, Star, TV8, Kanal D, Show TV, ATV bugün yayın akışı
23 09 2020 - 09:40
Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi
23 09 2020 - 09:31
22 Eylül dizi reytingleri! Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara, Baraj, Hekimoğlu hangisi kazandı?
23 09 2020 - 09:20
Zuhal Topal’la Sofrada 22 Eylül Salı puanlama! Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
22 09 2020 - 17:08
Yorum Yap