Müge Anlı Güven Bana’da Sitem Etti: Sosyal Medya İnsanlara İyi Gelmiyor

ATV’de Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara gelen Güven Bana yarışmasında dün akşam ilginç anlar yaşandı. Geceye damga vuran soru ise buzağı sorusu oldu.

05.07.2019 - 10:19
05.07.2019 - 11:18
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

ATV’de yeni başlamasına rağmen çok sevilen Müge Anlı ile Güven Bana dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Taner Yıldırım ve Gözde Kesici isminde iki yarışmacının yarıştığı sırada sorulan bir soru ve yarışmacıların verdiği cevap başka Müge Anlı olmak üzere herkesi şaşırttı.

Soruya Verdikleri Yanıt Şaşırttı

Birbirlerine güvendiklerini ve devam edeceklerini söyleyen yarışmacılara “Sütle beslenen yemin doğmuş sığır yavrusuna ne denir” sorusu soruldu. Şık olarak da buzağı, şıpa, kuzu ve oğlak verildi. Yarışmacıların bu soruya oğlak yanıtı vermesi başta Müge Anlı olmak üzere stüdyoda bulunan herkesi şaşkına çevirdi. Sorunun doğru cevabı ise buzağı olacaktı.

Sosyal Medyadan Uzaklaşın

Müge Anlı çok basit bir soruda bir hayli zorlanan yarışmacılara çağrıda bulundu. Gençlerin artık internette çok zaman geçirdiğini söyleyen Anlı, sosyal medyanın insanlara iyi gelmediğini belirtti. Oğlağın be olduğunu bilmek için illa görmek gerekmediğine dikkat çeken Anlı, kitap okuma sayısındaki azlığa sitem etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim