Müge Anlı Güven Bana Yarışmasında İstiklal Marşı’nı Okuyamayan Yarışmacılara Sert Tepki Gösterdi

ATV’de Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana yarışmasına dün akşam İstiklal Marşı'nın 2 kıtasını okuyamayan yarışmacılar damga vurdu.

12.07.2019 - 10:43
12.07.2019 - 10:43
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

ATV’de perşembe akşamları Müge Anlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana yarışmasında yine çok konuşulacak olaylar yaşandı. Müge Anlı yarışmacılara İstiklal Marşı ile ilgili bir soru yöneltti. Ancak yarışmacılar İstiklal Marşı’nın ilk iki kıtasını bile okuyamayınca Müge Anlı sert tepki gösterdi.

Size bir şey söylemiyorum

ATV’nin sevilen yarışma programı Güven Bana, Müge Anlı’nın sunumu ile dün akşam ekranlara geldi. Müge Anlı yarışmacılara, “ İstiklal Marşı’nın bestelenen ilk iki kıtasında toplam kaç tane millet kelimesi geçmektedir” şeklinde bir soru yöneltti. Ancak uzun süre düşünen yarışmacılar bir türlü İstiklal Marşı’nın ilk iki kıtasını okuyamayınca Müge Anlı sinirlendi. Müge Anlı yarışmacılara tepki göstererek, “Bu konuda size hiçbir şey söylemek istemiyorum, ben sizden sadece İstiklal Marşı’nın 2 kıtasını okumanızı istedim. Keşke biriniz okurken, diğeriniz de saysaydı” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim