1. HABERLER

  2. HABER

  3. Müge Anlı Bugün Birgül Memiş Olayında DNA Testi Sonuçlarını Açıkladı
Müge Anlı Bugün Birgül Memiş Olayında DNA Testi Sonuçlarını Açıkladı

Müge Anlı Bugün Birgül Memiş Olayında DNA Testi Sonuçlarını Açıkladı

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm de yine Birgül Memiş olayı gündemdeydi. Birgül Memiş isimli genç kadın Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuş ve eski eşinin çocuğunu kendisine göstermediğini söylemişti. 4 yaşındaki Görkem baba bildiği Faruk Aydın ile birlikte kalıyordu. Birgül Hanım programına katıldıktan sonra bebeğin babasının Faruk Bey olmadığını başkasından olduğunu iddia etti. Çocuğu ile birlikte Ardahan’da yaşayan Faruk Bey Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek DNA testi yaptırmayı kabul etti.  Görkem'in şu anda velayeti de baba Faruk Bey de bulunuyor. Ancak Birgül Hanım DNA testi sonuçlandıktan sonra çocuğunu alacağını söylüyor.

DNA TESTİNDEN SONRA ALABİLİR Mİ?

Birgül hanımın DNA testi sonrasında da çocuğu alması kolay olmayacak. Canlı yayında hemen çocuğunu alıp getireceğini söyleyen Birgül Hanım'a Avukat Rahmi Bey tepki gösterdi. DNA testi sonucu ile birlikte bir mahkeme aşaması olması gerektiğini söyleyen Rahmi Bey çocuğun kime verileceğine mahkemenin karar vereceğini çocuğun koruma altına alınabileceğini de dile getirdi. Evliyken başkasından çocuk yaptığını söyleyen Birgül Hanım çocuğu almakta kararlı fakat yasalar buna çok da olumlu bakmıyor. Faruk Bey ise çocuk kendisinden olmasa bile kendi çocuğu bildiğini bu nedenle çocuğu büyütmeye devam etmek istediğini söylüyor.

Müge Anlı Bugün Birgül Memiş Olayında DNA Testi Sonuçlarını Açıkladı

DNA SONUCU AÇIKLANDI OLAY ÇIKTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında DNA testinin sonucu açıklandı. Müge Anlı açıkladığı Sonuçta Faruk’un çocuğun babası olamayacağının ortaya çıktığını söyledi. Sonucun açıklanması ile birlikte Faruk Bey eski eşi Birgül Memiş’e saldırdı. Canlı yayında yaşanan şok olayın ardından yayın hemen kesildi ve bant kaydı girildi. Sonuç Birgül Hanımın söylediği gibi çıktı. Stüdyodaki herkes bu sonuca çok üzülürken, Sonucu açıklanmadan önce Avukat Rahmi bey ve stüdyoda bulunan diğer konukları sonucunu nasıl çıkmasını istedikleri soruldu. Herkes sonucun Faruk Bey'in Baba çıkması yönünde olduğunu istediklerini dile getirdi. Fakat sonuç Birgül Memiş’in için söylediği gibi çıktı. Faruk Bey ise 4 yıldır kendi oğlu bildiği ve büyüttüğü çocuğun başkasına ait çıkmasını kaldıramadı.

SEYHAN HANIM KIZINI ALABİLECEK Mİ?

Müge Anlı 6 Aralık son bölüm de konuşulan diğer bir konu ise Seyhan hanımın kızı. Programa katılan Seyhan Hanım kızını 5 yaşındayken bakıcıya bıraktığını Bir daha da bakıcının kendisine çocuğu göstermediğini ve kendi nüfusuna geçirdiğini iddia etmişti. Çocuğa bakan aile bugün canlı yayına katılarak Çocuğu henüz 2 aylıkken kendilerine bıraktığını sonra da birkaç defa görmeye geldikten sonra bir daha hiç aramadığını kendilerinin de çocuğu okula yazdırmak için mecbur kalarak kimlik çıkarttığını söyledi. Seyhan Hanım canlı yayında kızını almak istediğini belirtse de bakan aile vermek istemiyor. Aynı zamanda çocukta kendisine bakan ailede kalmak istediğini söylüyor. Diğer yandan Seyhan hanıma çocuğun babasının kim olduğu soruldu. Fakat Seyhan Hanım buna da net bir yanıt veremedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.