Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Aleyna Çakır olayında tehditlere pabuç bırakmadı: Bu işin peşini bırakmayacağım

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı Aleyna Çakır olayı ile ilgili tehdit almaya devam ediyor. Aleyna Çakır'ın katil zanlısı olduğu düşünülen Ümit Can Uygun'un annesinin şüpheli ölümü üzerine dün akşam Müge Anlı sosyal medyada bir kez daha gündeme oldu. Ümit Can Uygun ve ailesi annelerinin ölümü sonrası Müge Anlı'yı hedef gösterirken sosyal medyadan da tehdit içerikli birçok paylaşım yaptı. Müge Anlı 18 Eylül ATV canlı yayın sırasında tehditlere yanıt verdi.
Eklenme:
 Müge Anlı Aleyna Çakır olayında tehditlere pabuç bırakmadı: Bu işin peşini bırakmayacağım

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Eylül canlı yayını ile bugün izleyicileri ekran başına kilitledi. Müge Anlı Aleyna Çakır olayı son günlerde gündemden düşmezken gece olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Aleyna Çakır’ın katil zanlısı olduğu düşünülen Ümit Can Uygun’un annesi Gülay Uygun ormanlık alanda başından vurulmuş şekilde ölü olarak bulundu. Ümit Can Uygun ve ailesi Gülay Uygun’un ölümünde Müge Anlı’yı suçlarken doğrudan hedef gösterdi ve tehdit etti. Olayın ardından sosyal medya ayağa kalkarken birçok sosyal medya kullanıcısı Müge Anlı’ya destek mesajları paylaştı. Müge Anlı izle bugün canlı yayın sırasında tehditlere ve iddialara yanıt verdi.

Gülay Uygun intihar mı etti, öldürüldü mü?

Müge Anlı Aleyna Çakır olayı bir süredir hem televizyon ekranlarının hem de sosyal medyanın gündeminde. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia akıllara durgunluk vermiş Müge Anlı ise iddiayı ekranlara taşımayı doğru bulunmamıştı. İddiaya göre Ümit Can Uygun’un annesi Gülay Uygun, yurtta öğretmenlik yapıyordu ve yurtta yaşayan kızları gece hayatına yönlendiriyordu. Bunun üzerine bakanlık Gülay Uygun hakkında soruşturma başlattı. Dün gece ise sosyal medyada Gülay Uygun’un intihar ettiğine dair paylaşımlar yapılmaya başlandı. Sosyal medyada açılan bir hesap üzerinden olay yeri görüntüleri paylaşırken Müge Anlı suçlandı. Ailenin avukatı da yaptığı açıklamada Gülay Uygun’un intihar etmeden önce arkasında bir mektup bıraktığını ve ölümünden Müge Anlı’yı sorumlu tuttuğunu öne sürdü. Ümit Can Uygun ve ailesi kameralar karşısına geçerken Müge Anlı’yı tehdit etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Müge Anlı tehdit ve suçlamalara yanıt vardı

Müge Anlı 18 Eylül canlı yayında hakkındaki tehdit ve suçlamalara yanıt verdi. Gülay Uygun’un ölü bulunması ile ilgili üstüne atılan suçları kabul etmeyen Müge Anlı, “Ben gazeteciyim. Ben tarafsızım. Kalbim neye doğru gitmemi söylüyorsa oraya gidiyorum. Ne kadar tehdit ederse etsin, ne kadar yıldırmaya çalışırsa çalışsın yılmayacağım.” ifadelerini kullandı. Dün gece Uygun ailesini yaptığı açıklamalara da değinen Müge Anlı, “Bana Allahsız demişsiniz O zaman ben de gidip intihar edeyim, öyle iş mi olur? Bu işin peşini bırakmayacağız” dedi.

Ümit Can Uygun sosyal medyadan tehditlere devam ediyor

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun annesinin ölümünün ardından sosyal medya hesabından tehditlere devam ediyor. Hem Aleyna Çakır’ın ailesini tehdit eden Ümit Can Uygun hem de Müge Anlı’ya göndermede bulundu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Ümit Can Uygun’un bu paylaşımına sosyal medyadan tepki gösterdi.

Sosyal medyadan Müge Anlı’ya büyük destek

Twitter’da dün gece saatlerinden bu yana sosyal medya kullanıcılarının Müge Anlı’ya desteği devam ediyor. Gülay Uygun’un şüpheli ölümünün İntiharı olduğuna inanmadıklarını söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Uygun ailesinin kadını öldürdüğünü düşünüyor.  Ayrıca sosyal medya kullanıcıları Müge Anlı yalnız değildir etiketi ile de İçişleri Bakanlığı’na çağrıda bulunarak ünlü sunucunun korunmasını istedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap