Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Aleyna Çakır olayı son dakika gelişmeleri! 21 yaşındaki Aleyna nasıl öldü?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te son günlerde Aleyna Çakır olayı adeta gündeme damga vurdu. Geçtiğimiz aylarda evinde ölü bulunan ve intihar ettiği düşünülen Aleyna ile ilgili önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı Aleyna Çakır olayı ekran başında olan izleyiciler ve sosyal medya tarafından da yakından takip ediliyor. Peki Aleyna Çakır nasıl öldü? Müge Anlı Aleyna Çakır olayı son dakika gelişmeleri haberimizin devamında…
Eklenme:
 Müge Anlı Aleyna Çakır olayı son dakika gelişmeleri! 21 yaşındaki Aleyna nasıl öldü?

ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonu ile geçtiğimiz haftalarda ekranlara geri dönmüştü. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana yine olayları aydınlatma başarısı ile ekranlara damga vuran Müge Anlı, bir dönem sosyal medyanın da gündemine oturan Aleyna Çakır olayı ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Evinde ölü bulunan 21 yaşındaki genç kızın ilk incelemelerinde intihar ettiği düşünülmüştü. Ancak Aleyna’nın ailesi kızlarının intihar etmediğini ve öldürüldüğünü düşündüklerini söyleyerek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru ve olayın araştırılmasını istedi. Müge Anlı ve Ekibi Aleyna Çakır olayı ile ilgili devreye girerken dün canlı yayında yaşanan gelişmeler herkesin ağzını açık bıraktı. Peki 21 yaşındaki Aleyna nasıl öldü? Müge Anlı Aleyna Çakır olayı son dakika gelişmeleri haberimizin devamında…

Ümit Can Uygun canlı yayına bağlandı

Aleyna Çakır’ın sevgilisi olduğu ve genç kızı öldürdüğü iddia edilen Ümit Can Uygun dün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlandı. Telefonda herkesten özür dilediğini söyleyen ancak ailenin tepkisi ile karşı karşıya kalan Ümit Can Uygun konuyu uzatmadan telefonu kapattı. Ailenin o anda söyledikleri ise ekran başında izleyen herkesi gözyaşlarına boğdu.

Öldürdüğünü itiraf etti iddiası

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın izleyici ise Ümit Can Uygun daha önce girdiği bir ortamda Aleyna’yı öldürdüğünü itiraf ettiğini söyledi. Mekanda bulunan herkesin bunu duyduğunu ancak Ümit Can Uygun’un kendilerini de tehdit ettiğini söyleyen genç kadının, olayın aydınlatılması için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini dile getirdi.

Aleyna Çakır’ın ölümündeki soru işaretleri

Aleyna Çakır’ın ölümüne ilişkin çok sayıda soru işareti bulunuyor. Genç kızın intihar ettiği düşünülse de vücudunda bulunan darp izleri bu olayın cinayet olabileceği ihtimalini daha da güçlendiriyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulunan uzmanlar da genç kızın vücudunda bulunan darp izleri nedeniyle intihar ihtimalinin çok düşük olduğunu ve daha çok cinayet ihtimalinin ağır bastığını söylüyor. Olayla ilgili görgü tanıkları ise o gece Aleyna ve Ümit Can Uygun arasında büyük bir kavga yaşandığını dile getirirken cinayet olabileceğini kabul ediyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap