Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi

Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Bir süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan ve sosyal medyaya damga vuran Aleyna Çakır olayının dün yayınlanan yeni bölümde işlenmemesi Twitter kullanıcılarından tepki çekti. Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü ile birlikte başlayan olaylar genç kadının katil zanlısı olarak görülen Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun'un intihar etmesi ile birlikte devam etmişti. Müge Anlı'nın tehdit edilmesi Türkiye'yi ayağa kaldırırken sosyal medyada dün Aleyna Çakır konusu konuşulma yayınca tepki gördü. Peki Müge Anlı Aleyna Çakır dosyasını kapattı mı?
Eklenme:
 Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi

ATV ekranlarında araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programını daha son günlerde konuşulan Aleyna Çakır olayı Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Aleyna Çakır adı ile bilinen Sema Esen evinde 2 Haziran tarihinde ölü olarak bulunmuş ve genç kadının intihar ettiği açıklanmıştı. Ancak aile kızlarının öldürüldüğünü iddia ederek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Aleyna Çakır’ın sevgilisi Ümit Can Uygun tarafından darp edildiği ve öldürüldüğü öne sürülürken ortaya çıkan dayak görüntüleri akıllara durgunluk vermişti. Bütün bu gelişmeler yaşanırken Ümit Can Uygun’un annesi Gülay Uygun da ormanlık alanda şüpheli şekilde ölü bulundu. Müge Anlı’nın tehdit edilmesi ile birlikte Twitter’dan tepki sesleri yükselse de dün bu olayın konuşulmaması Twitter kullanıcılarının tepkisini çekti. Peki Müge Anlı Aleyna Çakır dosyası kapandı mı?

Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı?

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yaşadığı evde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır, Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Genç kızın şüpheli ölümü üzerine aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu ve olayın araştırılmasını istedi. Müge Anlı olay araştırdığı sırada bazı derin konular ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Eylül son bölümde Aleyna Çakır olayı hiç konuşulmayınca Twitter kullanıcıları tepki gösterdi. Müge Anlı Aleyna Çakır dosyası kapandı mı sorusunun yanıtı için bugün canlı yayında bir açıklama yapılması bekleniyor.

Gülay uygun da intihar etmişti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Aleyna Çakır’ın katil zanlısı olarak gösterilen Ümit Can Uygun’un annesi Gülay Uygun, geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda ölü olarak bulundu. Gülay Uygun’un kafasına tek el ateş ederek intihar ettiği açıklanırken bu ölümde şüpheli bulundu. Annesinin ölümünün ardından Ümit Can Uygun, hem Aleyna Çakır’ın ailesine hem de Müge Anlı’yı sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla tehdit etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap