Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayın! 23 yaşındaki Hasan Ay’ı kim neden öldürdü

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayını de izleyici karşısına çıkıyor. Bir süredir Sinop'taki olay ve Denizli konusu ile gündemde olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu defa Aydın İncirliova'da 6 yıl önce saldırıya uğrayarak öldürülen 23 yaşındaki Hasan Ay’ın katili aranıyor. Önce trafik kazası falan olayın daha sonra cinayet olduğu ortaya çıkarken failler henüz bulunamadı. İşte Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayında yaşananlar…
Eklenme:
 Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayın! 23 yaşındaki Hasan Ay’ı kim neden öldürdü

ATV ekranlarının gündüz kuşağında fenomen programı Müge Anlı 8 Temmuz yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün izlenme rekorları kıran programda 23 yaşındaki Hasan Ay’ın katili aramıyor. Aydın İncirliova’da yaşayan ve 6 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden 23 yaşındaki genci kim ve neden öldürdü? Müge Anlı Hasan Ay olayı gündeme bomba gibi düşerken olayın önce trafik kazası zannedildiği ancak daha sonrasında cinayet olduğunun anlaşıldığı ortaya çıktı. Müge Anlı Hasan Ay olayı ile ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında…

Trafik kazası sanıldı cinayet çıkacak

Aydın’ın İncirliova ilçesinde 6 yıl önce meydana gelen olayda duvara çarparak duran aracın içerisine kontrol edenler 23 yaşındaki Hasan Ay’ın hayatını kaybettiğini anladı. Olay önce trafik kazası zannedildi ancak daha sonra sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemede Hasan Ay’ın vücuduna isabet eden 2 kurşun sonucu hayatını kaybettiği tespit edildi. Olayla ilgili çok sayıda gözaltı yapıldı ancak faillere ilişkin herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

Müge Anlı Hasan Ay olayı son durum

Cinayetin üzerinden 6 yıl geçmesinin ardından 23 yaşındaki Hasan Ay’ın ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak katilleri aramaya başladı. Olay yerinden geçip kazayı görmesine rağmen durmayan şahısa bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geldi. Olaydan sonra zor günler geçirdiğini ve 4 yıl boyunca karakola giderek imza atmak zorunda kaldığını söyleyen kişi olayla herhangi bir ilgisi olmadığını silah sesini duymadığını arabayı görmesine rağmen durmadığını kabul ettiğini söyledi. Olayın basit bir kaza olduğunu düşünen kişi, bu nedenle durup müdahale etmediğini ambulansı aramadığını söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi
24 07 2020 - 13:24
Mutlu Aile Defteri filmi konusu ve oyuncuları! Hangi kanalda yayınlanacak?
23 07 2020 - 16:48
Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu
23 07 2020 - 13:54
Yorum Yap