Haber

Müge Anlı 7 Kasım Yeni Bölümde Erkek Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Murat Tekin Ölü Bulundu

Atv’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Kasım 2018 yeni bölümü ile bugün izleyenlerin karşısına çıkıyor. Programın açılışında bugün Müge Anlı acı haberi verdi. 77 gün önce Aydın’da ortadan kaybolan ve uzun aramalara rağmen kendisinden herhangi bir haber alınamayan Murat Tekin ölü bulundu. Temizlik işçisi Murat Tekin’in metruk Bir binada şüpheli bir şekilde ölü bulunması Müge Anlı ve ekibine harekete geçirdi. Her ne kadar Murat Tekin’in intihar ettiği düşünülse de bölümünde başka şüpheler de var. Çünkü Murat Tekin’in cesedinin bulunduğu yer metruk bir bina ve etrafı Tamamen açık. Özellikle camları ve pencereleri olmayan Bu binada kokunun 77 günden beri nasıl duyulmadığı merak konusu.

Müge Anlı son bölümde Murat Tekin’in ölümü ile ilgili çok sayıda soru işaretini gündeme getirdi. Aile ve polis ekipleri olaya intihar gibi baksa da adli tıp Kurumu’ndan gelecek raporla gerçek ortaya çıkacak. Çünkü yaşanan olayda hem cinayet hem de intihar şüpheleri var. Özellikle Murat Tekin’in farklı cinsel yönelimleri olması aynı zamanda eşinin de kabul edilemeyecek olaylarla adının anılması bu olayın cinayet olması ihtimalini güçlendiriyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Kasım son bölümde yaşananlar…

MURAT TEKİN’İN ÖLÜMÜ CİNAYET Mİ, İNTİHAR MI?

Müge Anlı bugün Murat Tekin’in ölümü dosyasını açtı. Aydın Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Murat Tekin 77 gün önce son olarak güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde elinde bir çantayla ilerliyordu. Murat Tekin’in vücut hareketlerinden çantanın oldukça ağır olduğu tahmin ediliyordu. Yapılan bütün aramalara rağmen temizlik işçisinden Haber alınamazken canlı yayında ortaya şok iddialar atıldı. Önce temizlik işçisi Murat ekinin farklı cinsel yönelimleri olduğu ve erkeklerle ilişki yaşadığı gündeme geldi. Daha sonra ise Murat Tekin’in erkek sevgilisi olduğu iddia edilen kişi canlı yayına konuk olarak yaşananları anlattı. Bütün bunlar yaşanırken Murat Tekin eşi hakkında da ortaya ilginç iddialar atıldı. Sakine Hanımın başka biriyle ilişkisi olduğu iddia edilirken Sakine Hanım bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Murat Tekin’in cesedi başında poşetle bulunması ve yanında piknik tüpünün olması nedeniyle şüpheli olan ölüm olarak ya da intihar olarak değerlendirilirken Müge Anlı ve Ekibi ise bunun bir cinayet olduğunu düşünüyor. Çünkü 77 gün boyunca ve havaların sıcak olmasına rağmen o binadan herhangi bir koku yayılmaması camları açık olan binada Piknik tüpü ile intihar edilmesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Şu anda Müge Anlı’nın ekibi Aydın’da ve konuyu derinlemesine araştırıyor.

21 YIL SONRA BULUNAN GÜRSEL OLAYI DA GİDEREK KARIŞIYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında konuşulan diğer bir konu ise iki buçuk yaşındayken 21 yıl önce evinin önünden kaçırılan ve ailesine 21 yıl sonra kavuşan Gürsel Selam oldu. Gürsel’i büyüten aile ve öz ailesinin arasındaki tartışma canlı yayında giderek uyurken Gürsel’in öz annesi ile ilgili akıllardaki soru işaretleri de derinleşiyor. Ailenin bazı üyeleri Gürsel’in kaybolmasıyla Atiye hanımın bir ilgisi olduğunu iddia ediyor. Mahallede yaşayan komşularının şüpheleri ise Gürsel’in öz babası ve ailesi yönünde. Özellikle Gürsel’in dedesi ile iddialar gündeme gelen iddialar amca ve halaları oldukça sinirlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu