Haber

Müge Anlı 6 Nisan 2018 Cuma Son Bölüm! Elmas Fark’ın Ailesi Yıllar Sonra Bulunacak Mı?

Müge Anlı 6 Nisan 2018 Cuma son bölümde 1990 doğumlu olduğu ve Bağcılar’da kaybolduğu düşünülen Elmas Fark’ın ailesi aranmaya devam ediyor. O dönem 5 yaşında olduğunu söyleyen Elmas Hanım, çok az şey hatırlasa da mucizeler olmaya devam ediyor. Elmas Fark’ın Bağcılar’da hatırladığı benzin istasyonu bulundu ve ortaya görgü tanıkları da çıktı. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Nisan 2018 son bölümde yaşananlar…

ATV’de başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara gelen ve yıllardır izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Nisan 2018 Cuma haftanın son gününde yine dolu dolu bir programla ekrana geldi. Müge Anlı programın ilk anlarında Irmak Kupal’ın dedesini ağırladı. Çünkü, Irmak Kupal’ın annesi ve ablası, babası Bilal Kupal tarafından öldürülmüştü. Mahkemenin Bilal Kupal’a verdiği ceza belli oldu.

IRMAK KUPAL’IN BABASININ ALDIĞI CEZA BELLİ OLDU

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde geçtiğimiz yıl Himmet Aktürk tarafından önce istismar edilip, ardından da öldürülen 2,5 yaşındaki Irmak Kupal Türkiye’nin yüreğini yakmıştı. Irmak Kupal’ın ölümünden çok kısa süre sonra baba Bilal Kupal hamile eşini ve büyük kızını öldürmüş, cinayetin nedeni olarak ise eşinin kendisini aldattığını öne sürmüştü. Bilal Kupal’ın karar duruşması görüldü. Mahkeme eşini öldürmesinde haksız tahrik indirimi uyguladığı Bilal Kupal’a eşini öldürmekten 24, kızını öldürmekten ise ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Irmak Kupal’ın dedesi ise damadına verilen bu cezayı az bulduğunu söyleyerek bugün Müge Anlı’ya katıldı. Kızının karnındaki bebeğe DNA testi yapılamadığını söyleyen dede, haksız tahrik indirimi uygulanmasına anlam veremediğini söyledi.

Müge Anlı 6 Nisan 2018 Cuma Son Bölüm! Elmas Fark’ın Ailesi Yıllar Sonra Bulunacak Mı?

[ilgiliicerik icerik_id=”12062″]

ELMAS FARK’IN AİLESİ BULUNABİLECEK Mİ?

Elmas Fark, geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’ya başvurarak 1990 yılında kaybolduğunu ve ailesini aradığını söylemişti. Fakat bu olayda ilginç şeyler yaşanmaya başladı. Bağcılar’da bir benzin istasyonu hatırlayan Elmas Fark, Müge Anlı ekibi tarafından oraya götürüldü. Gittiği benzin istasyonunda bir şeyler hatırlamaya başlayan Elmas Fark’ın ailesi olabileceğini söyleyen bir aile stüdyoya geldi. Kızlarının 1988 yılında evlerinin önünden kaçırıldığını söyleyen aile, kaçırılan kızlarının üstünde de kırmızı elbise olduğunu söyledi. Yıl farkı olmasından dolayı tereddüt yaşansa da daha sonra telefonla bağlanan bazı izleyicilerin söyledikleri de Elmas Fark’ın aynı çocuk olabileceği düşüncesini ortaya çıkardı. Gerçek ailesi olduğu iddia edilen Malatyalı aile ve Elmas Hanım’a DNA testi yapıldı. DNA testi sonucunda Elmas Hanımın ailesi belli olacak.

Müge Anlı 6 Nisan 2018 son bölümde yaşanan bu gelişmeler herkesi heyecanlandırdı. Daha önce bir çok kaybı ailesine kavuşturan Müge Anlı’da Elmas Fark’ın ailesi de bulunacak mı, merak konusu oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu