Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 4 Haziran Perşembe kayıp Ayşe Altuntaş olayında flaş gelişme

Müge Anlı 4 Haziran Perşembe yeni bölümü ile ATV ekranlarında canlı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz yıl gündeme gelen konulardan biri olan kayıp Ayşe Altuntaş olayında yaşanan gelişmeler bugün bir kez daha gündeme geldi. Neredeyse bir yıldan beri kayıp olan kadın hakkında yeni bir görgü tanığı ortaya çıktı. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Haziran Perşembe yeni bölümde neler oldu?
Eklenme:
 Müge Anlı 4 Haziran Perşembe kayıp Ayşe Altuntaş olayında flaş gelişme

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Haziran Perşembe canlı yayın ile izleyicilerle buluşuyor. Bugüne kadar aydınlattığı birçok olayla gündeme damga vuran Müge Anlı, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında ortadan kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan Ayşe Altuntaş olayını yeniden gündeme getirdi. Bir yıldan beri ortada olmayan kadının nerede olduğu merak konusu olurken sürpriz bir görgü tanığı ortaya çıktı. Müge Anlı 4 Haziran Perşembe yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

Kuzeni suçlanmıştı

Ayşe Altuntaş’ın kaybolmasının ardından kızı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuş ve annesini aramaya başlamıştı. Programda Ayşe Altuntaş ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen kuzeni suçlanmıştı. Canlı yayına katılan kuzen kesinlikle kendisinin haberi almadığını ve hiçbir şey yapmadığını söylemişti.

Sürpriz görgü tanığı ortaya çıktı

Müge Anlı 4 Haziran Perşembe yeni bölümde Ayşe Altuntaş’ın kaybolması ile ilgili sürpriz bir görgü tanığı ortaya çıktı. Bölgede çobanlık yapan bir kişi Ayşe Altuntaş ve kuzenini gördüğünü belirtirken arabayla gelip saatlerce orada kaldıklarını Bunu sadece bir defa değil defalarca gördüğünü ifade etti. Bugün yeniden Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayşe Altuntaş’ın kızı ise artık annesinin hayatta olduğunu düşünmediğini öldürüldüğünü düşündüğünü söyledi.

Mehmet Taşdelen Ayşe Altuntaş’a ne yaptı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına telefonla bağlanan Ayşe Altuntaş’ın kız kardeşi Yaşar Hoşel de kardeşinin öldürüldüğünü düşündüğünü söyledi. Mehmet Taşdelen’in, kız kardeşini öldürdüğünü düşündüğünü söyleyen Yaşar Hanım, mahalleye hiç geri dönmediklerini kardeşinin orada öldüğünü söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap