Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 3 Haziran Sinop’ta esrarengiz yangında kaybolan 3 kişi ortada yok

Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlandı. Canlı yayın olarak ekranlara gelen Müge Anlı'da 3 Haziran yeni bölümde Sinop'ta çıkan esrarengiz yangın konuşuluyor. Ahşap evde yaşayan üç kişiden yangın sonrasında herhangi bir iz bulunamadı haber alınamadı. Müge Anlı 3 Haziran yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Müge Anlı 3 Haziran Sinop’ta esrarengiz yangında kaybolan 3 kişi ortada yok

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert koronovirüs arasının ardından yeniden ekranlara döndü. Hafta başında yeniden başlayan programda eski dosyalar konuşulurken bugün yepyeni bir konu gündeme geldi. Sinop’ta 22 Nisan 2019 tarihinde köy evinde çıkan bir yangının ardından evde yaşayan 3 kişiden herhangi bir iz bulunamadı. Müge Anlı, hem yangının nedenini hem de evde bulunan 3 kişinin akıbetini araştırmaya başladı. Peki ev halkının başına ne geldi?

Eşi ve çocuğunu arıyor

Müge Anlı 3 Haziran yeni bölüm de gündeme gelen konuda akıllara durgunluk veren olay herkesi hayrete düşürdü. Bir yıldan fazla süredir evdeki 3 kişiden herhangi bir haber alınamazken yangın sonrası evde yapılan aramalarda herhangi bir kemik parçasına da rastlanmadı. Ahşap evin cayır cayır yanmasına rağmen içeride bulunan tabletin nasıl yanmadığı da herkes tarafından merak ediliyor.

Evdeki örnekler incelendi

Müge Anlı bugün yaptığı açıklamada yangının ardından ekipler tarafından evden 32 çuval örnek toplandığını ancak yapılan incelemede örneklerin tamamının alt katta bulunan ahırdaki telef olan hayvanlara ait olduğunun tespit edildiğini söyledi. Eşi, oğlu ve anneannesi ile ilgili herhangi bir haber alamayan Erdal Özkayalar, evinin bahçesine mezar yaptığı ancak mezarlarının içi boş olduğu için Müge Anlı’dan yardım istedi.

müge anlı

Müge Anlı’da hayrete düştü

Köyde bazı dedikoduların da gündeme geldiğini söyleyen Müge Anlı, akıllara durgunluk veren olay ile ilgili kadının başkasına karşılığı dedikodularının köyde dolaştığını söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap