Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 26 Ağustos canlı yayında 9 yaşındaki Şiar Kılıç hakkında flaş gelişme

Müge Anlı 26 Ağustos canlı yayın başladı. Yeni sezona bomba gibi başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 9 yaşındaki Şiar Kılıç olayı konuşulmaya devam ediyor. Küçük çocuğun ölümü ile ilgili şüpheler sürerken annesi ve annesinin sevgilisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Canlı yayında hastaneye gittikleri gün ile ilgili önemli açıklamalar yapan Gülizar Hanım, oğlunun hastaneye gitmeden 2 saat önce yaralandığını söyledi. Peki Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum ne? Şiar kılıç öldürüldü mü?
Eklenme:
 Müge Anlı 26 Ağustos canlı yayında 9 yaşındaki Şiar Kılıç hakkında flaş gelişme

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı 26 Ağustos yeni bölümle bugün ekranlara geliyor. Yeni sezonunun başlaması ile birlikte reytingleri de damga vurmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran olayla ilgili Gülizar Hanım’ın yaptığı açıklamalar bugün gündeme bomba gibi düştü. Daha önce çocuğunun ölümünün rüyasında gördüğünü söyleyen Gülizar Hanım bugün yaptığı açıklamada sevgilisinin şekeri düşük hastaneye gittikleri gün 2 saat önce Şiar’ın yaralandığını açıkladı. Müge Anlı Şiran Kılıç olayı son durum ve detaylar haberimizin devamında…

Oğlunun ölümünü rüyasında görmüştü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yapmadan önce programa konuk olan Gülizar Hanım sevgilisi Hami birlikte oğlunu öldürmekle suçlanıyordu. Eski eşi ve ailesi tarafından Suçlanan Gülizar Hanım oğlunun kendileri tarafından öldürülmediğini evde çıkan yangın sırasında öldüğünü söylemişti. Ancak bu sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bazı gelişmeler ortaya çıkmış yangının ardından çocuğun ayak bileklerinin koptuğu tespit edilmişti. Uzmanlar böyle bir durumun yangın sırasında oluşmasının mümkün olmayacağını söylerken bir doktorun verdiği ifade ise olayın seyrini tamamen değiştirdi.

Doktor hastanede yaşananları anlattı

Şiar’ın ölümünün ardından savcılığa ifade veren bir doktor Hami ve Gülizar’ın hastanede yaşadıklarını anlattı. O gün çiftin hastaneye geldiğini Hami’nin şekerinin düşük olduğunu söyleyen doktor, kendisini ağlarken gördüğünü ve üzülecek bir şey olmadığını şekerinin tedavi sonucunda yükseleceğini söylediğini dile getirdi. Ancak bu sırada Gülizar’ın devreye girdiğini söyleyen doktor şeker yüzünden alamadıklarını iki saat önce oğullarının öldüğünü söylediğini aktardı. Ancak 9 yaşındaki Şiar’ın ölüm günü kayıtlara bu olaydan 2 gün sonra olarak geçince kafalarda büyük soru işaretleri oluştu. Müge Anlı bu konunun üzerine giderken yangının bilerek çıkartıldığını ve Şiar’ın ölümüne yangın süsü verilmeye çalışıldığını düşündüğünü dile getirdi.

Şiar Kılıç ile ilgili şok gelişmeler

Müge Anlı 26 Ağustos Çarşamba yeni bölümde anne Gülizar yaptığı açıklamalarla herkesin ağzını açık bıraktı. Hastaneye gittikleri gün sevgilisi Hami’nin Şiar’ı çok kötü şekilde döndüğünü söyleyen Gülizar, çocuğun düşüp kaldığını öldü diye düşündüğünü söyledi. Hastaneye gittiklerinde bu nedenle ağladıklarını söyleyen Gülizar, zaten hastaneye de bu nedenle gittiklerini söyledi. Müge Anlı ise Şiar’ın kardeşlerinin de bu yönde anlatımları olduğunu ancak çocukların yaşı küçük olduğu için yayına alamadıklarını dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap