Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi Youtube canlı İstanbul’da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi YouTube canlı yayın ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı'da Cuma günü gündeme gelen İstanbul'da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı olayı ile ilgili bugün yeni gelişmeler yaşandı. Çok sayıda mağdur vatandaş Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olurken başlarından geçen olaylar akıllara durgunluk verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Temmuz Pazartesi ATV canlı yayın ve YouTube detayları haberimizin devamında…
Eklenme:
 Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi Youtube canlı İstanbul’da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı

ATV ekranlarında hafta içi her gün çarpıcı  olayları ekranlara taşımaya devam eden Müge Anlı İle Tatlı Sert hız kesmeden devam ediyor. Cuma gününden bu yana programda İstanbul’da yaşanan bir kuyumculuk dolandırıcılığı gündeme geldi. İstanbul Beylikdüzü ve Esenyurt’ta 2 şubesi bulunan Efe Kuyumculuk iddialara göre vatandaşların emanet olarak bıraktığı 46 milyon lira değerindeki altını alarak kayıplara karıştı. Mağdur vatandaşların Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek anlattığı detaylar ise akıllara durgunluk verdi. Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi ATV canlı yayın ve YouTube detayları haberimizin devamında…

11 kilo altın 2 milyon lira para yok oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Efe Kuyumculuk olayı ile ilgili detaylar izleyicilerini aklına durgunluk verdi. İddiaya göre İstanbul Beylikdüzü Esenyurt’ta şubeleri bulunan Efe Kuyumculuk sahipleri 11 kilo altın ve 2 milyon lira parayı alarak kayıplara karıştı. Yapılan vurgunun toplam değeri 46 milyon liraya yakın. Ancak stüdyoyu konuk olan mağduru vatandaşların anlattıkları Müge Anlı’yı daha da şaşırttı.

Şikayet olmasına rağmen güvendiler

Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundan konuk olan mağdurlardan birinin anlattıkları ekran başında izleyenleri şaşkına çevirdi. İddiaya göre Efe Kuyumculuk hakkında şikayet olmasına rağmen bazı vatandaşlar güvenerek altınlarını teslim etmeye devam etti. Bir vatandaşın kuyumculuk önünde toplanan kişileri görmesine rağmen 22 çeyrek altını emaneti bıraktığı öğrenildi.

Komşu esnaflar muhabire saldırdı

Efe Kuyumculuk sahiplerinin çevre tarafından çok güvenilen kişiler olduğunu söyleyen Müge Anlı, hala bu olayların gündeme gelmesine rağmen olay yerine röportaj yapmaya giden muhabirlerine çevre esnafı tarafından saldır yapıldığını söyledi. Söz konusu kuyumcuların çevreleri tarafından çok güvenilir kişiler olarak görüldüğünü söyleyen Müge Anlı, olaylarının bu duruma nasıl geldiğine hala kendisinin de anlam veremediğini dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap