Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi Youtube canlı İstanbul’da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi YouTube canlı yayın ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı'da Cuma günü gündeme gelen İstanbul'da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı olayı ile ilgili bugün yeni gelişmeler yaşandı. Çok sayıda mağdur vatandaş Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olurken başlarından geçen olaylar akıllara durgunluk verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Temmuz Pazartesi ATV canlı yayın ve YouTube detayları haberimizin devamında…
Eklenme:
 Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi Youtube canlı İstanbul’da büyük kuyumculuk dolandırıcılığı

ATV ekranlarında hafta içi her gün çarpıcı  olayları ekranlara taşımaya devam eden Müge Anlı İle Tatlı Sert hız kesmeden devam ediyor. Cuma gününden bu yana programda İstanbul’da yaşanan bir kuyumculuk dolandırıcılığı gündeme geldi. İstanbul Beylikdüzü ve Esenyurt’ta 2 şubesi bulunan Efe Kuyumculuk iddialara göre vatandaşların emanet olarak bıraktığı 46 milyon lira değerindeki altını alarak kayıplara karıştı. Mağdur vatandaşların Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek anlattığı detaylar ise akıllara durgunluk verdi. Müge Anlı 20 Temmuz Pazartesi ATV canlı yayın ve YouTube detayları haberimizin devamında…

11 kilo altın 2 milyon lira para yok oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Efe Kuyumculuk olayı ile ilgili detaylar izleyicilerini aklına durgunluk verdi. İddiaya göre İstanbul Beylikdüzü Esenyurt’ta şubeleri bulunan Efe Kuyumculuk sahipleri 11 kilo altın ve 2 milyon lira parayı alarak kayıplara karıştı. Yapılan vurgunun toplam değeri 46 milyon liraya yakın. Ancak stüdyoyu konuk olan mağduru vatandaşların anlattıkları Müge Anlı’yı daha da şaşırttı.

Şikayet olmasına rağmen güvendiler

Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundan konuk olan mağdurlardan birinin anlattıkları ekran başında izleyenleri şaşkına çevirdi. İddiaya göre Efe Kuyumculuk hakkında şikayet olmasına rağmen bazı vatandaşlar güvenerek altınlarını teslim etmeye devam etti. Bir vatandaşın kuyumculuk önünde toplanan kişileri görmesine rağmen 22 çeyrek altını emaneti bıraktığı öğrenildi.

Komşu esnaflar muhabire saldırdı

Efe Kuyumculuk sahiplerinin çevre tarafından çok güvenilen kişiler olduğunu söyleyen Müge Anlı, hala bu olayların gündeme gelmesine rağmen olay yerine röportaj yapmaya giden muhabirlerine çevre esnafı tarafından saldır yapıldığını söyledi. Söz konusu kuyumcuların çevreleri tarafından çok güvenilir kişiler olarak görüldüğünü söyleyen Müge Anlı, olaylarının bu duruma nasıl geldiğine hala kendisinin de anlam veremediğini dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 23 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 12:00
SHOW TV Kuaförüm Sensin 23 Eylül Çarşamba birincisi kim? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 11:25
TV yayın akışı 23 Eylül 2020 Çarşamba! FOX TV, Star, TV8, Kanal D, Show TV, ATV bugün yayın akışı
23 09 2020 - 09:40
Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi
23 09 2020 - 09:31
22 Eylül dizi reytingleri! Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara, Baraj, Hekimoğlu hangisi kazandı?
23 09 2020 - 09:20
Zuhal Topal’la Sofrada 22 Eylül Salı puanlama! Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
22 09 2020 - 17:08
Yorum Yap