Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 19 Haziran Ayşe Altuntaş olayında son dakika gelişmesi! Öldürüldüğü ortaya çıktı

Müge Anlı Ayşe Altuntaş olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Uzun zamandan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Ayşe Altuntaş'ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Bu kayıpta şüpheli olarak görülen Mehmet Taşdelen, hem kuzeni olan aynı zamanda ilişkide yaşadığı Ayşe Altuntaş’ı silahla vurarak öldürdüğünü itiraf etti. Müge Anlı 19 Haziran yeni bölümde Ayşe Altuntaş'ın cesedinin bulunduğu açıklandı. İşte Ayşe Altuntaş olayı ile ilgili son gelişmeler…
Eklenme:
 Müge Anlı 19 Haziran Ayşe Altuntaş olayında son dakika gelişmesi! Öldürüldüğü ortaya çıktı

Gaziosmanpaşa’daki evinden 18 Temmuz 2019 günü çıkan ve bir daha geri dönmeyen Ayşe Altuntaş aramak için ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Kızı Fadime ile beraber yaşayan Ayşe Altuntaş’tan herhangi bir iz bulunamamış yaşadığına dair umutlar da tükenmişti. Müge Anlı ve ekibi yaklaşık 1 yıldan beri talihsiz kadını aramaya devam ederken 49 yaşındaki kadının kaybolduğu gün son olarak hem kuzeni hem de sevgilisi olan Mehmet Taşdelen ile görüştüğü ortaya çıkmıştı. Şüpheler Mehmet Taşdelen üzerinde yoğunlaşırken beklenen itiraf sonunda geldi. Müge Anlı Ayşe Altuntaş olayında yaşanan son gelişmeler haberimizin devamında…

Mehmet Taşdelen şok iddialarda bulunmuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs nedeniyle ara vermeden önce Mehmet Taşdelen canlı yayına katılmış ve söyledikleri ile hem stüdyoda bulunanları hem de ekran başında izleyenleri dehşete düşürmüştü. Telefon bağlantısı yapan Mehmet Bey; “Ben bir hafta önce 4-5 gün boyunca sabah 5.30 gibi alıp bir yazlığa bırakıyordum. Oradan kendim işe yetişiyordum. O sabah yine aradım, bana ‘İşe gitmeyeceğim ama gel senle konuşalım canım çok sıkılıyor’ dedi. Bende onu aldım. Sonra ormanlık alana gittik. Ormanlık alanda ilişkiye girdik. Orada oturduk. Saat 7.30 gibi evinin önüne bıraktım. Ondan sonra ise haberim yok. Biz 2013’ün 4 ayından beri birlikteyiz. Bunu da eşi dahil herkesi biliyordu” demişti.

ayşe alltuntaş

Sürpriz görgü tanığı ortaya çıktı

ATV ekranlarında yeniden canlı yayına başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 4 Haziran Perşembe günü yapılan canlı yayınında olayla ilgili ilk kez bir görgü tanığı ortaya çıktı. bölgede çobanlık yapan kişi Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine yaptığı açıklamada; “Sık sık bu ormanlık bölgede görüyordum onları. Hatta bir, gün önce namaz kılarken, arkasından çok geçmeden de uygunsuz bir şekildeyken gördüm” dedi.

Ayşe Altuntaş olayı son durum

Yaklaşık 1 yıldır kendisinden haber alınamayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da kayıp olarak aranan Ayşe Altuntaş olayında Haziran ayında 3 gözaltı yapıldı. Müge Anlı canlı yayında gözaltılar olduğunu duyururken haberden bir ay sonra Ayşe Altuntaş’ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Mehmet Taşdelen sorguda hem ilişki yaşadığı hem de kuzeni olan Ayşe Altuntaş’ı silahla öldürdüğünü itiraf etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap