Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 17 Haziran Sinop’taki yangın olayında işler giderek karışıyor

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı Sinop'taki yangın olayı ile reytinglere damga vurmaya devam ediyor. Son günlerin en çok konuşulan konusu olan Sinop yangını izleyiciler tarafından da meraklı araştırılıyor. Yangında 3 kişiden herhangi bir iz bulunamazken Müge Anlı evde bulunan 3 kişinin başına ne geldiğini çözmeye çalışıyor. Peki Müge Anlı 17 Haziran son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Sinop yangın olayında son durum ne?
Eklenme:
 Müge Anlı 17 Haziran Sinop’taki yangın olayında işler giderek karışıyor

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te son dönemlerde Sinop’ta meydana gelen akıl almaz yangın olayı konuşuluyor. Sinop’un bir köyünde çıkan yangında Evde bulunan 3 kişiden yangın sonrasında herhangi bir iz bulunamadı. Evden çuval çuval delil toplanırken evin tamamı yanmamasına rağmen içeride bulunan 3 kişinin başına ne geldiği gizemini hala koruyor. Aile ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak evde yaşananları araştırıyor. Ancak her geçen gün ortaya çıkan farklı gerçekler nedeniyle işler giderek karışıyor.

Muhtarlık seçimleri ile ilgili olabilir mi?

Köyde çıkan yangınla ilgili olarak çok fazla dedikodu dolaşıyor. Bazı iddialara göre köyde muhtarlık seçimleri nedeniyle tartışmalar yaşandı ve Erdal Özkaya tehdit edildi. Ancak yangında Erdal Özkaya’nın başına bir şey gelmemesi ve ailesinin ortadan kaybolması kafaları karıştırdı. Söz konusu seçimlerde muhtar seçilen kişi de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak hakkındaki iddiaları yanıtladı. Olaylar herhangi bir ilgisi olmadığını söyleyen Muhtar, o gün yangın sırasında evdekileri kurtarmak için kendisinin çok çaba harcadığını dile getirdi.

müge anlı

Öldüler mi kaçırıldılar mı?

Sinop’ta yangın olayında Erdal Özkaya’nın eşi Nurten Özkaya, küçük çocuğu ve anneannesi ortadan kayboldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulunan uzmanlar bir yangında insanların tamamen yanlış olsa bile dişlerinin yanmasının mümkün olmayacağını söyledi. Ancak evden torba torba delil çıkarılmasına rağmen 3 kişi ile ilgili herhangi bir iz bulunamaması kafaları karıştırdı.

Müge Anlı sır dolu olayı çözmeye çalışıyor

Bugüne kadar aydınlattığı birçok cinayetler ve bulduğu birçok kayıtla ekranları damga vuran Müge Anlı şimdi Sinop’ta yaşanan bu sır dolu cinayeti çözmeye çalışıyor. Ancak her geçen gün verilen ifadelerle olay daha da karmaşık bir hale geliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap