Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 15 Haziran Pazartesi Sinop’taki yangın olayında son durum ne?

Müge Anlı Sinop'taki yangın olayında son durum herkes tarafından merak ediliyor. Sinop'taki yangın olayı izleyiciler tarafından yakından takip edilirken her geçen gün hayretlere düşüren yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Yangında ortadan kaybolan ve hayatını kaybettiği düşünülen Nurten Özkaya'nın hamile olduğu iddia edildi. Peki Müge Anlı 15 Haziran Pazartesi yeni bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Sinop'taki yangın olayında son durum ne?
Eklenme:
 Müge Anlı 15 Haziran Pazartesi Sinop’taki yangın olayında son durum ne?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te son günlerde Sivas’taki yangın olayı konuşuluyor. Sinop’ta esrarengiz şekilde çıkan yangında kayıp 3 kişiye ne olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Erdal Özkaya Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek yangında kaybolan eşi, çocuğu ve anneannesini aramaya başladı. Ancak konuyla ilgili görüşülen kişilerin ortaya attığı iddialar olayı işin içinden çıkılmaz bir boyuta getirdi. Peki Sinop’taki esrarengiz yangın nasıl çıktı? Müge Anlı 15 Haziran Sinop’taki yangın olayında son durum ne?

Sinop'taki yangın

Kayıp kadın hamile miydi?

Müge Anlı yeni bölümde kayıp kadın Nurten Özkaya’nın hamile olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kayınvalide gelininin bir buçuk aylık hamile olduğunu söylerken Erdal Özkaya da böyle bir şey beklediklerini ve istediklerini söyledi. Programa katılan kişiler ise Erdal’ın çocuğunun hala hayatta olduğunu ve Almanya’da yaşadığını iddia etti. Almanya’daki cinayetle ilgili bir kan davası güldürdüğünü ve bu nedenle çocuğun Almanya’ya kaçırıldığını iddia eden kişiler Erdal’ın ara ara telefonla görüşme yaptığını dile getirdi.

Evladımı eşimi kimseye değişmem

Eşinin hamile olduğunu ilk kez duyduğunu iddia eden Erdal Özkaya daha sonra fikir değiştirdi ve bu konuda konuştuklarını öne sürdü. Sinop’taki yangın olayı ile ilgili Erdal Özkaya’nın çelişkili ifadeleri Müge Anlı ve stüdyoda bulunanları da şaşkına çevirdi. 3 kişinin o yangından nereye gittikleri evde neden hiçbir iz bulunamadığı hem Müge Anlı hem de izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor.

Müge Anlı Sinop’taki yangın olayı son durum

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılmaya devam eden Sinop’taki yangın olayını da sıcak gelişmeler yaşandı. Gelişmeleri biraz sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap